Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » PUA mesterek, be tudnátok...

PUA mesterek, be tudnátok bizonyítani, hogy egy magamfajta csúnya, alacsony, nyominak, rondának csúfolt fiúnak is lehet számára vonzó barátnője? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Mert én azt látom, hogy a külső a lényeg a csajozásban meg a pénz. Nekem egyik sincs, így esélytelen vagyok a lányoknál még a csúnya, kövérek is elküldenek.

2013. jún. 17. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem biztos azért van barátnőm, mert 2 méteres vagyok és Mercedes-em van. Minden bizonnyal.... hülye!
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Kik azok a PUA mesterek? :D
2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Neked mindenképpen csinos lány kell? Tőlük elvárod, hogy beérjék egy csúnyával, de te nem tudsz elfogadni egy csúnyát?


Amúgy szerintem vannak testi dolgok amiken nem tudsz változtatni, de minden egyében lehet változtatni, és azokon kell.

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A PUA-k fekete öves karatésok.
2013. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Valami előnyös csak van benned is? Én azért látok "kontrasztos" szerelmes párokat az utcán, ahol nem a lány a látszólag visszataszító.
2013. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Azon változtass amin tudsz és ne másokat/mást okolj a helyzetedért. Sokáig én is csúnyának, lúzernek gondoltam magam, de aztán a felfogásomon változtattam, a szokásaimon változtattam, és az elmúlt évben vagy 8 csajjal dugtam, ami ahhoz képest hogy mi volt előtte ég és föld. 3 közülük többet is akart volna de nemet mondtam, mert nem barátnő kellett akkor nekem.
2013. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
most azt várod, hogy megszánjanak a szép lányok, és privit írjanak neked?
2013. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy iszonyat bombázó ismerősöm, beleszeretett egy tolókocsis srácba és még most is együtt vannak. Gondolkozz el egy kicsit...
2013. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Brühü-brühü csúnya, alacsony és nyomi hülyegyerek vagyok, de azért nekem szép barátnő kell!!! PUA mesterek segítsetek!
2013. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
PUA p*csüekre gondolsz? Nem tudom mit tanítanak, de láttam egy videót róluk. Amit leszűrtem belőle az az, hogy a csajt addig fűzi amíg be nem adja a derekát. Visszautasítja? Addig is nyomja a szöveget. Előb utóbb mindenki belefárad és beadja a derekát, persze, ha jól csinálja. De ezzel nagy hiba van. Az ilyen kapcsolatok soha nem lesznek tartósak. Azért mert eröltett. A csaj egy idő után ráébred, hogy mást keress. El kell lazulni és nem nyomulni mint egy hülye.
2013. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!