Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fogy el olyan gyorsan a...

Miért fogy el olyan gyorsan a liquid porcelán műkörömépítésnél?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, mit csinálhatok rosszul? Vagy csak a nagy meleg hatására gyorsan párolog vagy az ecsetem rossz? Bár elég drága ecset, szóval nem tudom...Belemártom teljesen a liquidbe mégsem tudok nagy gombócot csinálni (az anyag meg baromi gyorsan fogy.
2013. jún. 19. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez ilyen. Sajnos, gyorsan fogy. De hogy mit csinálsz rosszul, azt nem tudom. Én már vagy 5 éve porcizok, nekem is gyorsan fogy, pláne annak a tükrében, hogy egy liter egy vagyonba kerül.

Amúgy mi neked a gyors? Mennyi idő alatt használsz el (hány körmöt csinálsz meg) 1 liter?

2013. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30ml-set vettem, mert lassan kötő csak ez volt a boltban. Egyébként a felével 3 körmöt tudtam megcsinálni. Egyszerre kis mennyiségű anagot tudok csak felvenni az ecsetemre. Lehet kicsi? 6-os ecsetet vettem, lehet 8-asat kellett volna ?:S
2013. jún. 19. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

3 szettet, vagy 3 db körmöt?? Mert akkor valamit tényleg nagyon nem jól csinálsz. 30ml az kb két szett rövid körömre elég kb. A 6-os ecset az nagyon kicsi, persze, hogy nem tudsz vele nagy gombócot felvenni. Legalább 8-as kéne, de inkább 10-es. Nagy ecsettel lehet kis gombócot felvenni, de kicsivel nem lehet nagyot.

Amúgy milyen az ecset? Mert az sem mindegy?

2013. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már rájöttem a dolog titkára, egyébként nagyon csalóka, mert a perfect nails-liquidjét használom és ugye nem látni bele csak felülről és úgy tűnt már alig van benne, de azóta sokat tudtam vele még építeni. Az ecsetem profinails márka, de veszek most mindenképp egy 8-asat. Köszi a segítséget! :)
2013. júl. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!