Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossz az alakom, és rosszul...

Rossz az alakom, és rosszul érzem magam a strandon, de imádok úszni. Érzett itt már valaki így?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ezért már strandon sem voltam évek óta.:(
2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Komolyan ezért nem jártok strandra? Húzz egy egyberészes fürdőruhát, aztán irány a víz. Nem ti lenétek az egyetlen ilyen testalkatú emberek. Ha minden olyan ember, aki nem elégedett az alakjával úgy döntene, hogy ezért nem megy strandra, akkor kb üresek lennének a strandok.
2013. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te lennél az egyetlen, akinek nem előnyös az alkata :) nyugodtan elmehetsz.
2013. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele, mint te. Egy ideig szégyenkeztem, nem jártam strandra, aztán hirtelen elegem lett. A strand mindenkié, nekem melegem van, az, hogy ki mit gondol pedig egyszerűen nem érdekel. Beszólni nem fog senki, ne aggódj, ott mindenki a saját szórakozásával van elfoglalva. :)
2013. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remek, hogy ilyen pozitív válaszok érkeztek, köszönöm! Egyedül azzal nem érhetek egyet, hogy mindenki saját szórakozásával van elfoglalva, hiszen látom az emberek arcán a gúnyos mosolyt, mikor elsétálok előttük...ez semmivel sem összetéveszthető, tuti nem beképzelem.
2013. jún. 20. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok. :)

Szerintem ha látsz is ilyet, azzal sem érdemes törődnöd. Ha valaki tényleg azzal van elfoglalva a strandon, hogy ki hogy néz ki, azt csak sajnálni tudom. Gondolj arra, hogy úgysem látod őket többet az életben soha, semmi közöd hozzájuk. Felesleges törődni a véleményükkel!

Egyszer élünk, ne foszd meg magad az úszás örömétől azért, mert félsz, mit gondolnak majd az emberek. :)

2013. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok sajnos :(


nem is járok gyakran, csak max a Balcsira, mert ott elég kicsi az esélye ismerősbe botlani

2013. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menyejetek el nyugodtan strandra!!:)
2013. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!