Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itt komolyan minden ember így...

Itt komolyan minden ember így gondolkozik?

Figyelt kérdés

osztják az észt, hogy csak az a lány szép, aki nagyon vékony, izmos, szoliba jár, hosszú természetes barna v szőke haja van, mindenhova sminkeli magát és magassarkúba jár. Egy lányt a minap itt oltogattak, hogy nem szexi ha nagy a melle, biztos dagadt az illető, sokkal szebb az a-s meg b-s mell.

Mi van az emberekkel komolyan?? Mér kéne mindenkinek szoliba járni, és 45 kilónak lenni. Aki genetikailag vékony azokkal semmi bajom, de szánalmas hogy a média, meg mindenki azt nyomja az emberbe hogy csak akkor lehetsz szép és csinos hogyha ennyire vékony vagy. A nagy nőideálok mint pl Marylin Monroe se voltak csont és bőr és mégis nőiesek és szexik voltak. Ja és nem is járt szoliba egyik sem. Komolyan kezdem úgy érezni rossz időbe járok a földön..:D Ilyenkor amikor ilyen velem egyidős 18-20 éves fiúk pattognak h egy nő legyen igenis 50 kiló és 180 centi, mert aki ennél több az nem szép, nem csinos és le dagadtoznak olyan lányokat, akik normális testalkatúak, akkor azért elgondolkozok hogy ha az apjuk ezt látná mit gondolna melyik a nőiesebb..:D



2013. jún. 20. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%

Akkor hajts az apjukra. Soha nem járnék igénytelen és/vagy 55 kg fölötti lánnyal, ez van.


28F

2013. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mer te biztos egy kigyúrt jóképű adonisz vagy :D
2013. jún. 20. 16:02
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
ja neked anorexiás pics@ kell akkor ne is járj,amúgy egy 55-60körüli lány is lehet vékony és ápolt,nem tudom hogy hallottál-e róla de az izom többet nyom mint a zsír
2013. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Nem azért nem járna dagadt lánnyal, mert mondjuk ő Adonisz vagy égő lenne dagadttal mutatkozni - hanem mert neki a vékony lányok az esete és ennyi.

Kérdezőő te hülye vagy, szűk látókörű. Feltetted egymilliomodjára ugyanazt a kérdést. Nem is kérdést, rinyát. Mert te kövér vagy, vagy mondjuk husis, és dobtak, nem kellettél valakinek, még nem szemét az, ha valakinek a te ellentéted jön be.

2013. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér de ne zavarjon :D csak hányok ettől a társadalomtól, ahol csak az a csinos meg a jónő akinek kiáll minden rohadt csontja :D
2013. jún. 20. 16:09
 6/21 A kérdező kommentje:
nekem semmi bajom a vékony lányokkal, mindneki gentikailag másmilyen. Van aki ha akar sem tud hízni, van aki ha akar sem tud fogyni. Kész. Aki eleve vékony mindig baszogatják hogy anorexiás meg undorító, aki normális testalakatú, az rögtön dagadt, aki meg tényleg husis, az se tudja magát jól érezni a bőében mer minden nap tesznek rá ronda megjegyzéseket. ráadásul olyan férfiak, akik úgyszint nem egy görög félistennel megegyezőek
2013. jún. 20. 16:11
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

én ezen az oldalon pont a leírtak ellenkezőjét tapasztaltam, minden csajt szét dicsérnek....


amúgy meg téged ez miért is érdekel?? hagy legyen már mindenkinek saját véleménye/ízlése....

2013. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nyugi,nem minden pasi ilyen:D

rajtam van mit fogni,nem szolizok és pont ezért dicsérnek a pasik,nálam fiatalabbak és idősebbek is beszoktak próbálkozni

20n

2013. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ez nem vélemény h kérdező te hülye vagy meg dagadt..:D azért érdekel mer irritál hogy az emberekbe belebeszélik hogy mi a társadalom elvárása a szépséget illetően. és itt is nem egy lányt osztanak le hogy kövér vagy fogyj le, holott nem azok. Ilyen emberek miatt lesznek a fiatal lányok bulimiások, meg anorexiások vagy alakul ki egyéb evési rendellenességük :)
2013. jún. 20. 16:14
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartom magam jóképűnek. Sajnos azon sokat nem lehet változtatni. De a testsúlyon igen, magas vagyok és szálkás-izmosra edzettem magam. Pont ennyi elvárásom van egy lány felé is, a testsúlyát tessék az ideálisra alakítani, és amit tud, a külsejével istegyen meg.

Ez a véleményem, nem tudom miért kell emiatt személyeskedni meg beszólogatni. Én se tettem.

2013. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!