Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itt komolyan minden ember így...

Itt komolyan minden ember így gondolkozik?

Figyelt kérdés

osztják az észt, hogy csak az a lány szép, aki nagyon vékony, izmos, szoliba jár, hosszú természetes barna v szőke haja van, mindenhova sminkeli magát és magassarkúba jár. Egy lányt a minap itt oltogattak, hogy nem szexi ha nagy a melle, biztos dagadt az illető, sokkal szebb az a-s meg b-s mell.

Mi van az emberekkel komolyan?? Mér kéne mindenkinek szoliba járni, és 45 kilónak lenni. Aki genetikailag vékony azokkal semmi bajom, de szánalmas hogy a média, meg mindenki azt nyomja az emberbe hogy csak akkor lehetsz szép és csinos hogyha ennyire vékony vagy. A nagy nőideálok mint pl Marylin Monroe se voltak csont és bőr és mégis nőiesek és szexik voltak. Ja és nem is járt szoliba egyik sem. Komolyan kezdem úgy érezni rossz időbe járok a földön..:D Ilyenkor amikor ilyen velem egyidős 18-20 éves fiúk pattognak h egy nő legyen igenis 50 kiló és 180 centi, mert aki ennél több az nem szép, nem csinos és le dagadtoznak olyan lányokat, akik normális testalkatúak, akkor azért elgondolkozok hogy ha az apjuk ezt látná mit gondolna melyik a nőiesebb..:D



2013. jún. 20. 15:43
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
nos igen, meg normális testalkatú, nem túl vékony, nem is husis, szerintem csinos. De most hogy szerintem egy lány csinos attól más testalkatú is bőven lehet az. Pl Kim Kardashian is elég húsos mégis szerintem nagyon csinos
2013. jún. 21. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!