Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itt komolyan minden ember így...

Itt komolyan minden ember így gondolkozik?

Figyelt kérdés

osztják az észt, hogy csak az a lány szép, aki nagyon vékony, izmos, szoliba jár, hosszú természetes barna v szőke haja van, mindenhova sminkeli magát és magassarkúba jár. Egy lányt a minap itt oltogattak, hogy nem szexi ha nagy a melle, biztos dagadt az illető, sokkal szebb az a-s meg b-s mell.

Mi van az emberekkel komolyan?? Mér kéne mindenkinek szoliba járni, és 45 kilónak lenni. Aki genetikailag vékony azokkal semmi bajom, de szánalmas hogy a média, meg mindenki azt nyomja az emberbe hogy csak akkor lehetsz szép és csinos hogyha ennyire vékony vagy. A nagy nőideálok mint pl Marylin Monroe se voltak csont és bőr és mégis nőiesek és szexik voltak. Ja és nem is járt szoliba egyik sem. Komolyan kezdem úgy érezni rossz időbe járok a földön..:D Ilyenkor amikor ilyen velem egyidős 18-20 éves fiúk pattognak h egy nő legyen igenis 50 kiló és 180 centi, mert aki ennél több az nem szép, nem csinos és le dagadtoznak olyan lányokat, akik normális testalkatúak, akkor azért elgondolkozok hogy ha az apjuk ezt látná mit gondolna melyik a nőiesebb..:D



2013. jún. 20. 15:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a vékony lányokat is oltják, hetente látok olyan képeket hogy csontokkal a kutyák játszanak, az igazi férfiak a telt idomokat szeretik, a képen pedig egy anorexiás zombi és egy agyon photoshoppolt arányos alkatú szép arcú lány van egymás mellett. Igazából senkinek sem kéne beszólni, valaki ilyen, valaki meg olyan. Ha valaki nem hajlandó összejönni 55 kiló feletti lányokkal szíve joga, aztán vagy talál magának vagy nem és lejjebb adja az igényeit vagy egyedül marad. De amíg nem szólnak be másoknak nincs ezzel semmi baj. Persze fordítva is így van, ha valakinek a duci lányok jönnek be akkor nyilván olyannal fog összejönni és kész. Viszont undorító beszólni a másiknak csak azért mert nem olyan az alakja ami neki bejön. Ahelyett foglalkozhatna magával is az illető, biztos van rajta is mit csiszolni.
2013. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

szerintem sem azt díjazzák aki szoliba meg mindenhova sminkben jár.

180 centis lánynak meg eleve kevesebb esélye van,mivel a legtöbb fiú ez alatt van. :D

2013. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%

Mert Nem Monroe idejében vagyunk, akkor alig ismerték a fitness-t és más sportokat

Manapság igenis ha látszik rajtad hogy felesleged van tegyél érte hogy ne legyen, vagy ne csodálkozz ha nem kellesz majd olyannak aki mondjuk pont nem kedveli a teltet

Én el sem tudnám képzelni magamat kövér nő mellett, egyszerűen nincs benne semmi amit vonzónak találhatnék


Melyiket választanád?

[link]


[link]


[link]


Hát nem gyönyörűek? Enni lehet a popsijukról, meg kb bárhonnan

21/F

2013. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem ismerték a sportokat XD najó ezen most nagyon nevetek
2013. jún. 20. 17:03
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

16:55,amiket linkeltél azok ocsmány kis libák

[link]

[link]

[link]

ezek a nők is teltkarcsúak de dögösek,sokkal szebbek mint akiket te linkeltél

2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
18%

15 te még linkelni sem tudsz normálisan....


amúgy meg a sovány csajok sokkal több ge.ciskedést kapnak mint a kövérek úgyhogy ezen fölösleges vitázni mindenkit le lehet oltani valamivel csak valaki nem veszi magára....


engem is baszogattak mert sovány és magas vagyok (én férfi vagyok) mégsem kérdezgettem itt hogy miért ilyen szemetek az emberek egyszerűen nem érdekelt....

2013. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért amit 16.55 linkelt, az nagyon gáz kategória... :S


Szerintem ilyen az ideális NŐI (nem csitrilány) alak:

[link]


Ennyi. Valszeg ő is 55-60 kg.


23/F

2013. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
azt hiszem az utolsóval kell egyetértsek :D
2013. jún. 21. 14:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Hahahahaha. Szóval egyetértesz az utolsóval? Miközben azt írtad a kérdésben, hogy "osztják az észt, hogy csak az a lány szép, aki nagyon vékony, izmos, szoliba jár".. közölném veled, hogy a képen lévő lány vékony, izmos és napbarnított :D Pont amitől úgy ódzkodtál :D
2013. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen, de rajta látszik hogy vékony, de nem sovány, inkább kisportolt és egészséges, de látszik hogy nem koplal. Az izmokkal semmi baj nincs, és ha a napsütéstől barnul le, az nem olyan természetellenes narancssárga mint a szolizás :D

Amúgy az nem számít hogy barna vagy fehér-e a bőre :)

2013. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!