Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 4honap alatt...

Mit csináljak? 4honap alatt kb. hiztam 5kg-t leginkább a fenekemen látszik a változás. Tovább lent.

Figyelt kérdés
Szerettem volna hízni,mert nagyon vékony voltam..most már azért jobb..nem volt semmi ilyen jellegű problémám a hizokura előtt.. sportoltam meg minden de leginkább sokat ettem.Még majd szeretnék hizni..De pár hete észrevettem,hogy a fenekemen sriák jelentek meg és nőt ott szőr is ami fekete,eléggé hosszu.. Mit tudnák ez ügyben tenni? kérlek segitsetek.. és ne azt mondjátok,hogy borotváljam le!!!! L14 45kg.

2013. jún. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A stria azért lett, mert nyúlik a bőr. Nem feltétlenül a hízás miatt van, egyszerűen csak nősz és ilyen a bőröd, én is csíkos vagyok a combomon, ez van. A szőr ellen a fenék felületén nem tehetsz semmit, esetleg ha pár szál van, kitéped szemöldökcsipesszel. Borotválás nem ajánlom mert a borosta se szebb látvány, de ha annyira nagyon zavar, epiláld.
2013. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány cm vagy? mert én 162-163 cm-hez vagyok 43 kg és én fogyni akarok. szerintem ne hízz többet mert nehéz lesz leadni.
2013. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hány centi vagy, de 45 kilóval eszedbe ne jusson fogyni!!!
2013. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És hogy sikerült ennyit híznod?Leírnád privibe?
2013. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes, milyen koszorút kérsz a sírodra?
2013. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-futottam egy héten 1x vagy 2x mikor milyen kedvem volt olyan jo fél orát:)Sokat ettem..állandoan csak a hütőt nyitogattam,egyépként160cm körül vagyok.
2013. jún. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!