Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan készültök ha mentek...

Ti hogyan készültök ha mentek buliba?

Figyelt kérdés

Úgy értem miket szoktatok előtte csinálni? És kb mennyi időt vesz igénybe?

kort és nemet is írjatok :D


2013. jún. 28. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés hajmosással és szőrtelenítéssel kb. húsz perc,ezután fogmosás,fésülködés,frizura,kb. tíz perc.Enyhe smink,öltözködés újabb tíz perc,így bő negyven perc alatt tip-top vagyok.
2013. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,hogy a ruháimat előre előkészítem,és nem szoktam órékig vacilálni,mit vegyek fel,egyébként sem vagyok plázacica vagy partykirálynő típus. 26/N
2013. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb mostam hajat, zuhanyoztam, most várom hogy száradjon meg, utána kivasalom 5 perc, kevés smink 5 perc, kiválasztok valami ruhát, már tervezgettem de még nem pontos az kb. 15-20 perc :D fél 9- fele megyünk a barátnőmmel beülünk valahova, késő este meg elnézünk valami buliba :)
2013. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajat mosni nem közvetlenül buli előtt szoktam, mert a frissen mosott hajam kezelhetetlen, sokkal jobb, ha 1-2 nappal előtte mostam meg. Könnyebb formázni, dolgozni vele és nagyobb eséllyel marad úgy, ahogy szeretném. Így ez nálam nincs benne a buli előtti készülődésbe. :)


Zuhanyzás, fogmosás 15 perc kb. Ha esetleg szőrteleníteni is kell, akkor 20 perc.

Smink 10 perc kb., nem szeretem túl erősen sminkelni magam, csak egy kis szolid smink és kész is. A hajamat se szoktam nagyon flancolni, szeretem a természetességet, egyszerűséget és ez akkor is látszik, ha bulizni megyek. Szóval a hajamat is megcsinálom 10 perc alatt. A ruhával sem szoktam bajban lenni, általában már a készülődésre van elképzelésem, hogy mit veszek fel, így az is 5 perc alatt meg van. :)


40-45 perc alatt kész vagyok.

18/L

2013. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmegyek lezuhanyzom, hajmosás, van mikor szőrtelenítés..

Aztán fogmosás, és a többi apró ilyen dolog.

Ruhát nem mindig készítek elő, csak akkor ha gyűrött és vasalni kell. Amúgy kiveszem a szekrényből, farmer, póló, ing, és kész:D

Hajam 2 perc alatt megvan. Összvissz 20-25 perc alatt kész vagyok. (Szeretek sokáig zuhanyozni)

Jaaaa és én fiú vagyok!:D

2013. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is veszek egy habfürdőt, ez egy fél óra (ha hajat is mosok akkor egy óra, de van hogy előző nap mosom ki a hajam). szőrtelenítés, fogmosás 20 perc. Utána haj, ez attól függ, hogy milyen hajat csinálok, ha csak kivasalom akkor fél óra. Smink fél óra (szolid sminket csinálok, de a kis cicavonala a szememnél mindig elrontom, nem sikerül egyformán a két szememen, és mivel sokszor újrakezdem azt a két kis vonalat, az maga elvesz 20 percet xd) Aztán felöltözök ez 10 perc (ruhát már pár nappal előtte megveszem), elvégzem a hajamon az utolsó simításokat és már indulok is. :)


Szóval leghamarabb 2 óra alatt készülök el, de van amikor 3 órába telik :)

2013. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!