Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék rockeresebb?

Hogyan lehetnék rockeresebb?

Figyelt kérdés

13/L

Fekete körömlakk, megvan. Az I<3ROCK-os fekete pulcsi, megvan. Egy fekete Linkin Parkos póló, megvan. "Szegecses" lila karkötő, megvan. LP-s fekete kendő csuklóra, megvan. Fekete farmer, megvan. Zenei ízlés, megvan. És ennyi. Mit tehetnék, hogy még ezek nélkül is üvöltsön rólam, hogy rocker vagyok? Ugyanis a legtöbbször mosásban vannak ezek.:)

Vagy tudtok még az öltözködéshez valamit?

Ismétlem: 13 éves lány vagyok! Sose sminkeltem magam, nem úgy nézek ki mint egy ..., csak szeretném, ha tudnák, nem pop zenét hallgatok;)



2013. jún. 29. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimat táska, még pár zenekaros póló, bakancs és/vagy tornacsuka, halálfejes nyaklánc vagy fülbevaló
2013. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell neked, hogy tudják? Nem reklámozni kell, hanem hallgatni és érezni ezt a műfajt.

Ha reklámozni akarod, akkor fesd a hajad, körmöd, fekete cuccok, szegecses karkötők, zenekaros pólók, összefirkált táskák...


Én is rock/metal párti vagyok, de nem hordok bakancsot és nem hosszú a hajam sem.


F

2013. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
növessz szakállat, ne fürödj, ne fésülködj, igyál olcsó sört (rengeteget), headbangelj akármilyen helyzetben, akárhol (lehetőleg gitárral) és gyakran zendíts a következő nótára: Mikor az ördög templomba ment, /síri csend lett odabent...
2013. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért lesz valakiből divatrocker? Mert nincs egyénisége? Erről szó sincs. Nem az egyéniség hiánya a legfőbb ok, hanem a saját individuum behatárolása, elhelyezése a sztereotípiákon alapuló stílusjegyek halmazában. Ha valaki lázad életkörülményei és környezete miatt, megtalálja helyét a rockerek között, pedig több tényező szükséges, hogy abban a szubkultúrában teljes értékű tagként elfogadják.


Mások az elérhető társas kapcsolatok miatt választják ezt a látszat létformát. Hiszen közismerten jó baráti, bajtársi viszonyok alakulnak ki az azonos csoporton belül mozgó rockerek között. A harmadik típus valóban csak azért láttatja magát rockernek, mert menő. Ők azok, akik csak azzal törődnek, hogy környezetük miként ítéli meg őket. Látszatemberek, akik vagy palástolnak valamit, vagy szimplán ürességüket próbálják leplezni.


[link]

2013. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szegecses övek, táskák, merészebb haj
2013. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a zenei ízlésemnek sokat köszönhetek. Az, hogy még úgy is nézzek ki, annak valamilyen szinten van oka. Ezt fontos tudni. Biztos lesz olyan, aki a stílusom miatt elítél, de olyan is, aki menőnek talál miatta. Eddig a második variációból volt több. Szeretnék kialakítani, egy olyan baráti kört, akik hasonlítanak rám, nem One Directiont, és más szarokat hallgatnak! Akit meglátok, hogy zenehallgatás közben léggitározik, vagy hosszú a haja (fiú), vagy zenekaros pólója van, arra "testvérként" tekintek. Más emberekkel is ugyanúgy megvagyok, és ebben nem gátol meg az egyéniségem sem. Az osztályban is én vagyok az egyetlen, aki ezt a stílust viseli, és erre büszke vagyok! Na, ezért akarok úgy is kinézni. Nem, mintha ehhez bármi közötök lenne, kedves gyakorisok. Nem mindegy miért akarok rocker lenni? Csak egyszerű válaszokra voltam kíváncsi.
2013. jún. 30. 09:59
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Vigyázz ezzel a "valahovatartozniakarással" mert könnyen rossz társaságba keveredhetsz...

Egyébként én punkos/metálos vonalon vagyok azt nincsen tarajom, nincs minden testrészemen tetkó vagy piercing, nem lila/kék/zöld/rózsaszín, de még csak nem is fekete a hajam...Sminkelésnél (koncertek kivételével) nagyon visszafogott vagyok, van hogy rózsaszín/csillámos körömmel lépek haverék közé...és ennek ellenére tudják, hogy "közéjük tartozok"...és felismernek...hiába nem ordít rólam, hogy én most olyan vagyok, mint ők...több mint 5 éve kerültem be közéjük, és bakancs/szimatszatyor nélkül is befogadtak (mellékes, hogy azóta van bakancsom több is, meg szimatszatyrom is, de többnyire őket itthon hagyom, csak koncertre viszem, mert sok idő befűzni)....

Szerintem szegecses cuccom nincs is...se zenekaros pólóm...Sőt i <3 Rock-os semmim sincs...se i <3 punk, se i<3metal se i<3satan vagy nem tudom...semmi ilyesmim nincs...xD


Bármilyen zenei műfajt szeretsz, bárhova is "tartozol" (vagy szeretnél tartozni) ez nem a külsőségekről szól...És ha megtalálod a hozzád hasonlókat, és tényleg olyan vagy, mint ők, akkor szegecsek,fekete körömlakk, i<3rock pulcsi, zenekaros póló nélkül is maguk közé fogadnak...Az ilyen emberek ugyanis szörnyen nyitottak, és nagyon összetartóak, és szerintem ezt a csak azért is látszódjon dolgot ne erőltesd, ugyanis náluk úgysem az számít...a többiek véleményével sem kell foglalkoznod...Innentől meg azt hordj amiben jól érzed magad, kényelmes, és úgy érzed TE vagy...Hangsúlyozom: nem mindenáron rockos, hanem TE (vagy mivel még elég ingatag korban vagy, amiről úgy véled, hogy lehetnél te is)...


És egy kis off: hogy is érted azt, hogy "nem úgy nézek ki mint egy ..."?

2013. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok...bocsi azt kihagytam: ne azért csináld, hogy menőnek tűnjél...bár most lehet ez a csakazértis bosszantás dolog...nekem ilyen szempontból nem volt könnyű dolgom, mert apa ősrocker...csak anya akadt ki, de őt meg nem akartam kiakasztani, és nem is azért csináltam, hanem mert az voltam én...és még mindig az vagyok...


Egyébként ha olyan helyekre jársz, akkor tényleg lerí rólad, hogy közéjük való vagy, és "felkarolnak"...:D

2013. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jaaaaaaaj.... nagyon fiatalka vagy még. nem kell ennyire erőltetni a dolgot, elég csak néhány jelkép, aki igazi rocker, az észre fogja venni rajtad, h te is az vagy.

a ruhák miatt ne aggódj, az évek során lassan gyűlik a sok fekete póló, a kiegészítők, a bakancsok.

aztán mikor már minden megvan, akkor szép lassan magad mögött hagyod az egészet, elkezdesz nőiesebben öltözni, színesíted a ruhatáradat és sírva borulsz a szekrényed fölé, h mennyi pénzt eltoltál ezekre a haszontalan gúnyákra, és lázasan próbálod eladni, elajándékozni, megszabadulni tőlük.


ne csak a fizikai valóságban gondolkodj, nem muszáj reklámozni, h milyen zenét hallgatsz. amikor elkezdesz beszélgetni valakivel, úgyis szóba kerül pár mondat után, és ha szerencséd van, akkor megtalálod a hasonló ízlésű embereket.


a szimatszatyor alap, military boltban kedvező áron utánad dobják. legalábbis az én időmben még nem volt egetverő ára. erre lehet tenni felvarrókat, biztosítótűket, szegecseket, meg ami jól esik.

ha egy szimattal megjelensz valahogy, egyből sejteni fogják, h nem búzazenét hallgatsz :P


amúgy később kihúzhatod a szemed szemceruzával, az még nem ribis ha diszkrét mennyiségű.


idővel meg úgyis mész majd Csapdára, vagy valami fesztiválra, ahol annyi rokker lesz, mint égen a csillag.

csak nehogy megártson a sok kannás! :P


amiket leírtam, nem könyvből olvastam, átéltem mindent. jó korszak volt, de azért nem csinálnám végig újra :D

2013. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!