Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy télen kimentetek az utcára mezítlábas papucsban?

Figyelt kérdés
Én pl. a közeli bolta többször lementem már lábujjközös papucsban télen is (na jó, nem mínuszban, meg hóban). Lusta voltam cipőt meg zoknit húzni. Azonkívül, hogy megbámulták a csupasz lábam, más bajom sohasem lett. Mással is megesett már, hogy hidegben is így ment ki az utcára?
2009. okt. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi gázzal fűtünk, úgyhogy én télen a lakásban is vastag zokniban és mamuszban vagyok. Nincs valami gatyarohasztó meleg.
2009. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Télen még otthon sem rohangálok mezítlábas papucsban:S Rohadt nagy házunk van, nehéz lenne az egészet rendesen befűteni, így nem nagyon van meleg, úgyhogy a zokni meg tutyi alap. Egy cipőhúzásba meg nem halok bele, ha már boltba elmennék, akkor az a 2 perc, amíg felveszem a bakancsom, már szóra se méltatható.
2009. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én totál mezítláb (lábbeli nélkül) is mentem már hóban.
2009. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És az milyen volt? Nem lett tőle semmi bajod?

Én egyszer poénból hóban mosaodtam. Az jó volt, de csak egy-két percig tartott. Nem lett semmi bajom, pedig teljesen meztelenül voltam, de cipő az speciel volt a lábamon. :)

2009. okt. 19. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt csak szokatlan... :D és hideg, bár egy kis idő után már nem éreztem a hideget (kicsivel később már a lábamat sem :D ). Nem lett tőle semmi bajom.
2009. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, még teljesen mezítláb is! :)
2011. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!