Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy le kellett vennetek a cipőtöket (magassarkútokat), mert nem tudtatok benne továbbmenni?

Figyelt kérdés
Annyira kínos volt ma... megjött egy új cipőm, amit a netről rendeltem, egy tök egyszerű bokacsizma kényelmes 4,5 cm-es sarokkal, de totál sima talppal, ami mint kiderült csúszik mint a fene (erről persze hallgattak a leírásban). Ma pedig amikor mentem be dolgozni, egyszerűen nem tudtam felmenni az irodába, ahova egy nagyon meredek rámpa vezet (eredetileg lépcső volt, de sajnos kerekesszékbe került a főnököm), mert visszacsúsztam rajta folyton. Végül levettem a csizmát és a zoknimat, hogy be tudjak menni, iszonyú megalázottan éreztem magam:( történt már mással is ilyen, hogy végül csak mezitláb tudott továbbmenni? mi volt a sztori? hogy érezte utána magát? nekem az egész napom rossz azóta, pedig annyira nem nagy ügy, de mégis:(
2011. ápr. 1. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nekem 11 cm platformosat kellett levennem bulin , mert nagyon fájt a lábam és hát mezítláb táncoltam tovább. Annyira nem volt gáz , senki nem nézett hülyének főleg mert utána többen követték a példámat , de semmi vész szerintem ilyen már sok emberrel előfordult ! :)
2011. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

velem előfordult, nem is egyszer, volt hogy új volt a cipő és egyszerűen tényleg nem bírtam felállni, de olyan is volt hogy egyszerűen letört a sarka pedig csak sétáltam.

és nem, egyáltalán nem éreztem magam rosszul miatta, csak bosszankodtam egy kicsit. bárkivel bármikor előfordulhat

2011. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer felvettem egy 10 cm-s sarkú cipőt.Vadiúj,csinos,még kényelmes is volt abban a 2 méternyi menésben.Na aztán amikor felvettem esküvőre,olyan szinten feltörte a lábam,hogy utána még 2 hétig sebes volt,meg véres,vízhólyagos.Az esküvő egy templomban volt,ami egy erdő mellett van,egy nagyon hosszú,betonos út vezet oda.Na,odafele ott mentünk,még vhogy kibírtam a cipőben,de visszafele muszáj volt levennem,mert iszonyatosan fájt.Aztán mezítláb mentem tovább,megnéztek egy páran,de nem érdekelt:)
2011. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el cipészhez a cipőt, ott ragasztanak a talpára csúszásgátlót! :)
2011. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

>iszonyú megalázottan éreztem magam:(


Miért éreznéd magad megalázottan, mert levetted a cipődet? :) Teljesen normális, főleg magassarkúnál.

2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én többször megcsináltam :) múltkor egy ú 11 centis cipőcsodába vágtam bele az éjszakának. a tánccal semmi bajom,de utána járásképtelen vagyok. így én vittem egy bundás zoknit,és abban gyalogoltam hazáig (kb 5 perc séta). általában egy lapos tutyit szoktam magammal vinni,de már nem fért el nálam.

amúgy szerintem mindennapos dolog :)

2011. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából az volt baromi kínos, hogy üvegajtónk van, és az egész irodából csodálkozva néztek kifelé, hogy mi történik velem. Aztán egész nap kíváncsiskodtak, tapintatosan kérdeztek, hogy milyen az új cipőm... Mondtam, hogy csúszós...
2011. ápr. 1. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Buliból rendszerint mezitláb megyek haza :)Most,hogy jó idő van nem gáz(természetesen zokni van rajtam).Ha fáj már magasba kell valami megoldást találni_:)22/L
2011. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!