Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért öltözik egy csomó lány...

Miért öltözik egy csomó lány fiúsan? És miért fogadják el inkább, mint ha egy fiú rózsaszínben jár?

Figyelt kérdés
Nem a lányos fiúkat védem, csak engem zavarnak a fiús lányok. Egy nő legyen nő. Nem kell mindig magassarkúban járni, de ne is sport cipőben. Egy kevés smink, nőiesebb ruhák, nem mindig farmer... Neketek tetszenek az ilyen lányok? És ha te ilyen vagy, akkor miért? Én személy szerint imádok nő lenni és ezt kihangsúlyozni.
2009. okt. 16. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én meg úgy is tudok nő lenni, hogy közben nem teszem tönkre a bokám, nem kapok mellhártya-gyulladást és nem is fázok fel, na ehhez mit szólsz?
2009. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én vegyes vagyok, szeretek néha nőiesen öltözni, máskor meg lazább cuccokban járni, az ember sokféle és összetett. Szerintem az kevésbé zavaró, ha egy lány tökösebben öltözködik, mintha egy fiú lányosan. És tapasztalatim szerint a fiúsabb lányok normálisabbak, egyenesebbek. A nagyon csajos, dögös macákkal soha nem jöttem ki jól, kényesebbek, felszínesebbek, többnek tartják magukat és sokszor játszák az eszüket. Egyébként sok embernek az öltözködés a sokadik fontosságú dolog, felkel, iszik kávét, valamit magára kap és megy munkába vagy egyetemre, nincs ideje/pénze butitokba járkálni, meg reggel egy órát cicomázni magát. Szerintem ezzel nincs gond. Meg különben is, egy NŐ nem a ruhától, sminktől lesz nőiesebb.


22L

2009. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

én szinte mindig sportcipőt hordok, szűk, csípő farmerrel, és eccerű, feszülős pólóval, vagy hosszúujjú felsőkkel, nem azokkal a pólóanyagú felsőkkel. szeretem a kapucnis, cipzáras pulcsikat. és, képzeld csak, rám még soha egyetlen egy nő v férfi nemmondta h fiús lennék.

tudod, a nőiesség leginkább belülről jön. lehetsz sima farmerban, pólóban, edzőcipőben is nőies. téávedésben éltek, ha azthiszitek, hogyha felkaptok egy szoknyát, megegy magassarkút h rögtön nőiesek lesztek. mert ez baromira nemigaz.

2009. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld,egy nő úgy is lehet nő hogy farmert hord meg sportcipőt.Lehet te azért utálod ezeket a nőket mert őket ígyis megnézik,téged meg csak magassarkúban,kirakatban a mellekkel,pirosra rúzsozott szájjal néznek meg...XD
2009. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha már itt tartunk,egy férfi legyen férfi.Ne járkáljon rózsaszínbe és ne viselkedjen úgy mint a lányok...(a suliba egy srác mondta mikor álltunk az osztályunk előtt mert még bent volt a másik osztály h "bocsika csajszikák elengednétek?köszike." pff.nagyon gáz volt-.-")


Én nem sorolom magam sem a sportos/fiús sem a nőies kategóriába.Tetszik mind a kettő,DE a saját ízlésemnek megfelelően öltözködök.A farmerrel mi a bajod?Szerintem ma nagyon sokféle NŐIES farmer van,csak meg kell találni,melyik fazonú az ami kiemeli az alakod,nőies és egy jó felsővel tökéletes a nőiesség.

Én legtöbbször farmert hordok,mondjuk alkalmakkor fekete élére vasalt nadrág,nyáron vászon nadrágok:D Sőt,a suliba pl.: minden lány szinte farmert hord és nagyon sokféle,változatos nadrágok vannak,amik szerintem csinosak,nőiesek.Felsőrészt úgy válogatom meg,hogy kényelmes és csinos is legyen,de egyben a saját stílusomat tükrözze:) Nekem a kedvenc összeállításom egyenes szárú farmer(nem cső,hanem egyenes szárú)+egy csinos póló+topánka.


Én azt gondolom,sokan azért öltözködnek kicsit fiúsabban,mert így érzik jól magukat,próbálják kialakítani a saját stílusukat...

Persze,igazad van sokkal szebb amikor egy szép nő nőies ruhákat hord nem pedig fiúsat,de azt ugye te sem gondolod komolyan hogy a smink és a ruha dönti el a nőiességet?A nőiességet nagyban meghatározza a viselkedés,a belső értékek,a kisugárzás és utána a ruha és a smink.


Ez az én véleményem,bocsi,hogy kicsit hosszú lett.

14,5/L

2009. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hordok sportosabb cuccokat néha, de tény h olyankor nem érzem magam sem szexinek sem pedig vonzónak. Szóval azért csak dob az ember lányának önérzetén ha vmi csajszisabb van rajta. És most nem a 10 centis tűsarkakat reklámozom, hanem 1 sima kis topánka is lehet csinos. De én spec. nem érzem magam úgy igazán nőnek egy sportcipőben :/ Az pedig h a pasik rózsaszin cuccokban járnak... hát nekem egyáltalán nem jön be, szerintem iszonyat "férfiatlan". Rózsaszin ing még talán...
2009. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok vmi nőies, elegem lett belőle. -.-' Nem érzem magam embernek se ilyen "nőcis" ruhákban...
2009. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Én azért öltözök "fiúsan", mert sokkal kényelmesebb így, nem fázom meg, és valahol talán egészségesebb is, ráadásul legutóbb női [csípő-derékvonal miatt], de az alkatom miatt így is fiúnak néztek. Khm, lányos fiúnak.

Mell- és csípőméretem miatt pl. egyáltalán nem tudok ún. nőies alak lenni.

Olyan orrom, arcvonásaim vannak, hogy ha festeném magam, csak egy kicsit, akkor aztán pláne "b*zinak" néznének. Pff. [Nem értem, amúgy, mire jó ez.]


Farmert is hordok, más szövetnadrágot is hordok, azért bővebbet, mert ki nem állhatom, amikor feszít, nem tudok leülni benne és kilóg belőle a hátsó felem. Nekem az nem nőies, ha valakinek kilóg a segge, ha leguggol. [Elég sokszor megesik a dolog a "nőcisebb" osztálytársaimmal, meg buszon is, másokkal.] Sőt...

Szoknyát sohasem hordok, a sminket nem bírom elviselni magamon, sőt, képtelen vagyok nyugton maradni, ha kifestenek. Mindig elkenődik. :D

Ráadásul a negyvenkettes lábamra leginkább férfiaknak szánt darabok férnek rá. Ez van. [Még életemben nem láttam itt a városban, ekkora méretben, elfogadható, nem túl hivalkodó, de női alkalmi cipőt... Sajnos.]


A lelkem nőies, a külsőm meg olyan, amilyen.


Kicsit haragszom a divattervezőkre, azokra, akik befolyásolják mások életét a ruháikkal, hogy amíg egy nő, ha női ruhát hord, deformált lábat, megfázást-felfázást szed össze, addig a férfiak pl. nem fáznak meg télen a dzsekijük meg a pulóvereik alatt.


Számomra egy nő gondolkodásban, szemléletmódban nő, és nem ruha alapján. De tényleg.


Erről most tipikusan a transzvesztiták [nem a műtétek előtt álló transszexuálisok!] jutnak eszembe, akik mintha átesnének a ló túloldalára, és szándékosan egy ilyen, hmm, "hipernő" látszatát próbálják kelteni, túlhangsúlyozzák a dolgot. Merthogy egy nő nem annyira... olyan, nőies.


Szóval szerintem egy "kőbutch" is legalább tud annyira "nő" lenni, mint egy topot és szoknyát hordó akárki.


17/L ;]

2009. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dj Bax ***** válasza:
nem kell mindig magas sarkúban járni még értem de ne is sportcipőben akkor miben bakancsban vagy tornacipőben? mert ha még azt írod hogy ne is tornacipőben az még rendbe van
2021. dec. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!