Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik nagyon okosan leírják...

Akik nagyon okosan leírják hogy hány cm-hez hány kiló kéne hogy legyen az ember nem gondolnak bele hogy gyakran olyan számokat írnak ami már kórosan sovány, vagy hogy az izom többet nyom mint a zsír?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésnél írják a kérdezőknek hogy pl165cm-hez 45kilónak kéne lenniük,de azt nem nézik hogy ez már betegesen kevés,azt meg főként nem szokták nézni hogy nem csak zsír lehet az emberen.

Mielőtt kitalálnátok:nem,nem írtam ki ilyen kérdést,csak zavaró hogy szinte minden kérdésnél leírják hogy milyen kövér a másik,vagy hogy ő 170cm-esen 50kg és még így is fogyni akar,szóval mindenki más is fogyjon.



2013. júl. 7. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék. Rólam is írták már, hogy fogyjak 15 kilót, mikor mondtam, hogy 160 centi és 65 kiló vagyok. Aztán mikor egyszer tettem fel egy képet, midnenki atz írta, hogy nem kell fogyjak, vagy esetleg volt aki azt írta, hogy MAX 5 kilót. Szerintem sokaknak fogalmuk sincs, hogy x kilóval hogy néz ki egy ember.
2013. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem az ilyesmit. Volt itt, hogy 170/55 lány irta hogy ő dagadt, én viszont 168cm és 58kg vagyok és mindenki vékonynak tart, néha még mondják is hogy felszedhetek pár kilót és hogy nem nézek ki 58nak.
2013. júl. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Engem is elküldtek a sunyiba, amikor a 170 centihez 53-ra törekvő lánynak azt javasoltam, hogy inkább erősítsen, mert nem normális, hogy ilyen pehelysúlyra vágyik.


Le lettem hülyézve, amikor azt mondtam, hogy biztos, hogy a minimálisan kellő izommennyiséggel sem rendelkezik, mert ha úgy lenne, akkor már 58-60-al is tökéletesen elégedett lenne.


Amikor példaként hoztam, hogy 158-hoz 50-el is határozottan vékony, csinos vagyok, akkor már nem csak hülye, de hazug is voltam. :)

2013. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor nem csak nekem tűnt fel hogy sok emberrel gond van:"D

olyanokat láttam hogy a lányt leszólták hogy fogynia kéne,pedig már kórosan sovány volt,nekem mindenki dicséri az alakomat,de olyan lány kérdésére aki 3kilóval könnyebb odaírták hogy elhízott tehén,fogynia kéne legalább 10kilót

2013. júl. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!