Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy sok ember, akiknek fogalmuk sincs a táplálékkiegészítőkről, állandóan cikizik a kondisokat, hogy "itt az instant izompor, ettől jön az izom. " és hasonlókat?

Figyelt kérdés
Én is többször megkaptam, a fehérjeporomra, hogy szteroidozok, meg a kreatinra, hogy instant izompor, meg hogy ezekkel az izmosodás nem meló, így még a hülyék is el tudják érni a jó alakot. Sikerült elmagyaráznom, hogy bármily meglepő a fehérjepor, az csak fehérje, amiből az emberi test 80%-a felépül, de ezek után is megkaptam, hogy az akkor is mesterséges, tönkreteszi a veséket, impotenciát okoz, és ez olyan mennyiség, amitől jön az izom, és egyéb bagatell dolgokat. Igazából kérdésemet csak kíváncsiságból tettem fel, hogy nektek mi a véleményetek erről a jelenségről, hogy akinek fingja sincs az egészről, szerintetek miért üti bele az orrát, és miért viselkedik így?
2013. máj. 9. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán irigykednek.
2013. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irigység és tájékozatlanság édes keveréke.
2013. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Veletek is előfordult már?
2013. máj. 9. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem irigység, csak tájékozatlanság + ugye a sajtóban is minden fehérjeporra is szteroidokat mondanak stb..

(Meg azt se felejtsuk el,hogy a legtöbb orvos is olyanokat mondd,hogy ne szedjél ilyen "szereket"gondolok itt fehérje ,kretin stb... És ezeket orvosnak engedik..)

2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szedek semmilyen izomport. :-)
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez minden témával így van, laikusként ismernek pár szót (vagy annyit se), és azt ismételgetik. És nem veszik észre, hogy lehet többről van szó, mint hiszik. Azt meg különösen nem szeretik, ha szembesítik őket a tévedéseikkel, ekkor jön az általad is említett "akkoris". Az ilyen túl buta ahhoz, hogy rendesen felfogja a dolgokat, ezért marad a demo-verzióknál, amihez nem kell akkora erőfeszítés. A baj az, hogy túl sok ilyen van : (
2013. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tizenévesen én is ilyen voltam, jártam konditerembe, volt ott 2 lufi srác, akik mindig ajánlgatták mit kéne ennem innom, meg mellé milyen kiegészítõ kellene... az apám belémsúlykolta guerekkoromban, hogy erõ nem egyenlõ izomméret, és valóban erõsebb is voltam a 2 lufinâl... mikor bátyám elkezdte a testépítést, akatva akaratlanul is ragadt rám sokminden, ma már tudom, hogy a 2 lufinak valójában igenis nagy izmaik voltak, csak a sz@r edzésük miatt, csupán néhány izomcsopotruk volt fejlett, ezért érezhettem tök gizdán erõsebbnek náluk... de ha nem olvastam volna sokat bátyám miatt még mindig azthinném, hogy a protein felvizesít... tehát a válasz, egyszerû emberi butaság:)
2013. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!