Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A víztől begyulladhat a...

A víztől begyulladhat a piercing helye?

Figyelt kérdés
Most szeretnék csináltatni monroe piercinget de a hétvégén szeretnék menni strandra és az lehetséges lenne hogy a víztől valami baja lesz?

2013. júl. 8. 10:32
 1/4 anonim válasza:
Ha nem éri az a szennyezett strand víz akkor baja nem lesz. Nekem a köldökömbe van piercing és mikor szúrták fél évig nem mehettem strandra. Szerintem más mindegyiknek a gyógyulási ideje. A legjobb lesz,ha megkérdezed majd,amikor szúrják.
2013. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha rajta múlna vigyáznék rá hogy ne érje a víz csak vannak akik szeretnek ugrálni pocsolni aztán úgy nem igazán tudom óvni a víztől
2013. júl. 8. 12:24
 3/4 anonim válasza:

Első kommentelő: neked miért is nem lehetett fél évig vízbe menni? mert én piercinges vagyok és tudom hogy 3-4 hét alatt tökéletesen be tud gyógyulni a köldök piercing.


Csak hogy ne legyen off: Ha nem éri víz akkor nem lesz baja.

2013. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok piercinges, de tele vagyok piercingekkel és a szennyezett/álló víz nem tesz jót neki...pár hetet én minden féle képpen várnék a víz közelbe menetellel, mert vannak olyan h*lyegyerekek, akik pocsolással szórakoznak...:/
2013. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!