Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet ahol...

Tudtok olyan helyet ahol ehhez hasonló férfi nyakláncot lehet kapni? Lényeg hogy minél természetesebb legyen, ne legyen benne fém csak bőr, fa, csont. És ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

[link]


Legjobb az lenne ha neten meg tudnám rendelni, de se külföldön se itthon nem találtam ilyet, ezt meg sajnos már eladták.



2013. júl. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kézzel készített termék, vedd fel a kapcsolatot az eladóval, és valószínűleg készít egyet neked is.
2013. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg te? Cápafogat, bőrt, fagurigát nem lehetetlen beszerezni, egyébként leginkább a kézműves vásárokon, fesztiválokon lehet ilyesmit találni készen.
2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy elnéztem az eladó már nem foglalkozik ilyenekkel, nem is aktív. Nem igazán tudom hogy kell ilyeneket készíteni de lehet az lenne a legjobb ha én magam csinálnám...
2013. júl. 8. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem vagyok egy DaVinci, de ezt azért szerintem a kép alapján elég könnyű reprodukálni. Bőrt meg cápafogat a Természettudományi Múzeum shopjában lehet venni, de megkockáztatom, hogy fa bisz-b szt is árulnak ott.
2013. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Budapesti Természettudományi Múzeumra gondolsz? Ha igen a probléma csak az hogy nem bp-i vagyok. Ha esetleg van még ötletetek szívesen várom őket, az eddigi válaszokért is köszönet!
2013. júl. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!