Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gyantázás fáj? A csokigyanta...

Samanta :) kérdése:

A gyantázás fáj? A csokigyanta vagy a classic gyanta jobb a lábra?

Figyelt kérdés
Vettem csokigyantát, de nem merem kipróbálni. A lábamra szeretném használni, csak nem tudom mennyire fáj. Ha valaki tud segíteni írjon. És még azt akartam megkérdezni, hoghy a csokigyanta vagy a classic gyanta jobb lábra? a classic zöldes színű. és akkor a csoki mire való?

2013. júl. 11. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
fáj,és otthon óvatosan csináld,egyik barátnőmnek nem csak a szőr hanem a bőr egy része is feljött
2013. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fáj, főleg magadnak, ha csinálod akkor inkább szervezz be egy barátnőt vagy anyukádat, mert nem biztos,hogy magadnak végbírod csinálni.


És ha nincs speckó melegítőd akkor vigyázz nagyon a hőmérséklettel, anyum megégette magát.


(Én kozmetikus párti vagyok, azt mosolyogva tűröm míg magamnak olyan mintha a bőröm tépném le. )

2013. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%
Én fiú vagyok és egyszer kíváncsiságból legyantáztam a lábam. Anyámnak voltak itthon hozzá cuccai. Asszem zöld színű volt gyanta. És nekem k.rvára fájt és egy idő után már nem tudod magadnak csinálni mert annyira eleged van belőle és annyira fáj, hogy nem tudod lehúzni vagy pedig gyengén húzod úgy meg megáll félúton és azis nagyon szar. Mondjuk sztem a fiúknak jobban fáj mert jóval szőrösebb a lábuk.
2013. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kisöcsém benyúlta a csokigyantámat....csak jót akart..... "befestette" vele az éjjeliszekrényemet.... -_-
2013. júl. 12. 12:40
 5/5 anonim válasza:
szerintem a zöldes classic gyanta jó lábra! ;)
2013. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!