Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amikor okosan írják hogy...

Amikor okosan írják hogy kinek hány kilónak kéne lenni nem gondolnak bele hogy vannak vastagabb ill. vékonyabb csontúak, az izom meg többet nyom a zsírnál?

Figyelt kérdés

Kicsit kiakaszt amikor nagy okosan írogatják hogy kinek hány kilónak kéne lennie ,de nem gondolnak bele hogy gyakran olyan adatokat írnak amivel az ember már rég kórházban feküdne anorexia miatt,és hogy jobbik esetben az emberen van egy kis izom is,ha meg ezeket nagy kedvesen leírom akkor kapom a megjegyzéseket hogy ,már így is mennyi dagadt nő van,nem kell még több,és egyszerűen nem hajlandóak gondolkodni.

Pontosan mi is van ezzel a világgal?Már az is kövér lenne aki egészséges és nincs kint minden csontja?(Ezzel nem akarom bántani a vékony lányokat,vannak akik nem tudnak hízni,inkább csak az elvárásokkal van gondom,főleg hogy az unokahúgom is ennek lett az "áldozata")



2013. júl. 17. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

Az egy jó magyarázat hogy a vastag vékony csont miatt nézel ki úgy ahogy, Ha te vékony csontozatú vagy 170 cm-vel és 65kg-an, abból szépen leadhatsz egészség romlás nélkül is 8-10kg-ot

A fogyni vágyás nem egyenlő a mindenkori kórházba kerüléssel ha egészségesen teszed

Sose mondok olyat valakinek hogy irreálisan legyen sovány, hanem azért előre elképzelem és úgy viszonyítok

21/F

2013. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De akkor miért kell megkérdezni, hogy hány kilónak kéne lenni?
2013. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kép nélkül nem is lehet senkiről véleményt mondani!
2013. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Én nemrég írtam egy ilyen választ, ahol egy 10 kilós intervallumot adtam meg, ami egészséges lehet, attól függően, milyen a csontozata.
2013. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sok függ a csontoktól.

Én 165 cm vagyok és majdnem 60 kg, de vékonynak nézek ki, lapos a hasam. Ha mondom valakinek, hogy hány kg vagyok, akkor nem akarja elhinni, legtöbben azt gondolják, hogy 50 kg vagyok.

2013. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1-es:170cm magas lánynak miért kéne 60kg alatt lennie?(egy felnőttnél ez már a sovány kategória)

Amúgy a csontokat nem magyarázatnak írtam,hanem azt hogy mennyire nem gondolnak bele az emberek a dolgokba amikor írják hogy ki hány kiló legyen,engem is mindig kevesebbnek gondolnak mint amennyi vagyok,ez is csak azt mutatja hogy mennyire nem látják reálisan az embert.

Én sem vagyok öreg(20év)de pl az unokahúgom 15évesen annyira komolyan vette hogy az ő magasságához hány kilónak kell lennie mert ha nem annyi akkor kövér hogy elkezdett diétázni és tornázni,hiába volt csinos az izomtól többet mutatott a mérleg és ez így szépen vitte lejeb(igaz hogy nem került kórházba de csak mert megtanítottuk reálisan gondolkodni),itt viszont rengeteg lánynak olyan súlyokat írnak amivel már csak csont és bőr lennének.

2013. júl. 17. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
tök egyszerű. azért kéne, mert úgy jobban néz ki. jobban, mint te. irigy vagy, és bántani akarod a nálad vékonyabbakat. még jó, hogy téged szeretnek az igazi férfiak. szóval ne sírj, szánalmas vagy.
2013. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

A csontozatról annyit, hogy egy átlagos csontváz kb 10 kg. Ettől vastag vagy vékony csontozattól függően lehet mondjuk úgy 2-3 kiló eltérés.


Ennyit számít, szóval szinte semmit.

2013. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szánalmas és nem vagyok irigy,minden nap kb 1órát sportolok,úgyhogy még kövérnek sem lehet mondani,csak egészséges vagyok,viszont láttam már pár hozzászólásodat és inkább te vagy az,legalábbis sok válaszod alapján okoskodónak tűnsz,ráadásul te is nagyon édesen vélekedtél egy lányról aki mindenki más szerint túl vékony,ami pedig nagy szó.
2013. júl. 17. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
imádom amikor valakit 10 kiló felesleggel már undorító hájas állatnak bélyegeznek. a súlyfelesleg nem egyenlő a 120 kilóval. ezek az emberek biztos az egészség bajnokai, csupa görög félisten és adonisz, és jogosan várják el mindenkitől a tökéletességet. nem lesz valaki automatikusan jó nő/jó pasi attól, hogy vézna mint a szar, aki szerint meg igen, annak gratulálok, legyen boldog egy 180 centis, 50 kilós, lóarcú nyomorulttal.
2013. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!