Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van-e ázsiai nőből természetes...

Van-e ázsiai nőből természetesen szép?

Figyelt kérdés
Mert sminkkel eszméletlen jól tudnak kinézni, de anélkül mindegyik kb. egy bányarém...

2013. júl. 20. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért ez nem így van:) Ázsiai nő is lehet természetesen szép. A szépség nem a származástól függ.
2013. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szépség ízlés kérdése, úgyhogy értelmetlen ezen problémázni. Amúgy te nem ahhoz vagy szokva, szinte különbséget sem látsz két ázsiai nő között. Egy ottani férfinak meg az európai nők lehetnek furcsák és szokatlanok, esetleg még csúnyák is a szemükben.

Meg az itteni szépségekről is ha lemosod a vakolatot, igen meghökkentő az eredmény. :D

2013. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bányarém a jó édes...
2013. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ők pl szépek szerintem smink nélkül is.Talán koreai nők a legszebbek Ázsiából.

De tényleg csak izlés kérdése az egész... ha valaki alapból így áll hozzá,az nem is fogja észrevenni,hogy melyikük a szép...

2013. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ázsiai nő sokkal szebb természetesen mint sminkkel. A smink pont hogy elnyomja az ázsiai vonásokat, ami nekem tetszik rajtuk.
2013. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés az amire azt tudom mondani a hogy szép a legtöbb nagyon lapos arcú, erős a járomcsontjuk, vagy van valami ami kevéssé teszi őket nőiessé. Nagyon kevés van akire azt tudom mondani hogy smink nélkül is szép. A linkeltek közt mondjuk van olyan. Egyébként az lehet a dolog nyitja a smink-nemsmink közt hogy a festékkel jóval nőiesebbre tudják húzni a vonásaikat. Vagy európaibbra hogy úgy mondjam. Mostanában relatíve sokat foglalkoztam ezzel a témával, hogy pl hogy lehet megkülönböztetni a különböző nemzetiségeket és nem rasszista indíttatásból, hanem mert tetszenek az egzotikus vonások, viszont a természetesség híve vagyok ami általában ázsiai nőknél "hátrány". Lehet hogy a félvér, európai-ázsia szülőktől származó nők lennének azok amik nekem tetszenek:D
2013. júl. 21. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, hány ázsiai országban jártál, hogy így osztod az igét az összes ázsiai nőről kompakt és hordasz le egy egész kontinenst?
2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Fogalmad sincs az ázsiai nőkről...


Én nem egyet megismerhettem már, és gyönyörű szépek. És nem is volt rajtunk smink, csak néha egy kis nagyon minimális. Egyikük sem hasonlított az ilyen belinkelt plasztikai műtétesekhez.


Ostoba vagy, ha ilyet kijelentesz személyes tapasztalat nélkül.

2013. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eszemben sem volt általánosan lehordani mindent, épp a tapasztalat hiánya íratta velem a kérdést, hogy nekem eddigi ismeretek-képek-látott ázsiaiak alapján ez jött le, van-e aki jobban ért a témához. Ha csak hőbörögni akarsz menj máshova légy szíves, nem állt szándékomban offenzívnek lenni, ha sikerült megbántani valakit, akkor elnézést.
2013. júl. 23. 00:46
 10/11 anonim ***** válasza:
A topikfelvezetöböl csak az derül ki, hogy szerinted az ázsiai nök smink nélkül bányarémek. Olvasd el mit írtál. Igazán nem voltál offenzív, csak az összes ázsai nöt bányarémnek nevezted. Ennyi. Végülis tényleg nem offenzív...
2013. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!