Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ázsiai filmek, amikben szép...

Ázsiai filmek, amikben szép tájak vannak és a természetben játszódik (erdők meg ilyesmik)? (lent több. )

Figyelt kérdés

Szóval leginkább japán szamurájos és/vagy történelmi filmek érdekelnének,amik nagy része a természetben(erdők,hegyek,stb.)játszódik,mint mondjuk a 13 assassins(2010) vagy az Azumi 1-2,stb.,de jöhet akármely más távol-keleti országból is. Főleg Kínát,Koreát preferálom ilyen téren.

A kategória mindegy igazából,a romantikusat kivéve,de az nem baj,ha van benne ilyen szál is. Leginkább akció/történelmi(ahogy fentebb is említettem) témájú filmek érdekelnek,de ha kicsit más,az sem baj.



Előre is köszönöm!



2013. máj. 9. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a kínai wuxia(fantasy) filmeket is szeretem,mint pl Tigris és Sárkány,Fehér kígyó legendája,Repülő tőrök,stb.
2013. máj. 9. 16:28
 2/9 Roxi65 ***** válasza:
88%

A tiltott királyság

Anna és a király

Az utolsó léghajlító

Az utolsó szamuráj :)

2013. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az íj (2005)


[link]

2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
War of the Arrows (2011)
2013. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 loupsolitaire ***** válasza:

Hm, ajánlanék párat, de szerintem ismered őket. :)

Esetleg: Painted Skin

[link]


Ennek a 2. része: Painted Skin: The Ressurection

[link]

2013. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 loupsolitaire ***** válasza:
Hopp, most jut eszembe, hogy ezek nem is igazán természetben játszódnak, hanem palotában, de sebaj, érdemes vetni rájuk egy pillantást. :)
2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Roxi65


Amiket felsoroltál azok közül egyik sem ázsiai,hanem javarészt Ázsiában játszódik,de mindegyik amerikai rendezésű. Legalábbis nem ázsiai.

De azért köszönöm.


loupsolitaire


Azért ne vegyél rá mérget,ajánld csak nyugodtan :)


Jöhet még!

2013. máj. 10. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem igazán a leírtaknak megfelelő érdeklődési kör (nincsenek benne fegyverek, szerelemi szál van.. ha úgy vesszük.) Inkább filozófiai jellegű film, de szerintem megéri megnézni. :)



[link]

2016. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!