Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék ombre hajat csinálta...

Szeretnék ombre hajat csináltatni, de néhány oldalon azt írják, már "kiment a divatból". Tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kezd kimenni,de alapból gondok vannak ha valamit csak a divat miatt csinálsz
2013. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajat festeni nem divatból szokás. A legtöbb csajnak akinek ilyen haja van nem is áll jól, így meg semmi értelme.
2013. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz azzal, hogy divat-e..ha tetszik, csináltasd meg. Bár sztem pont az a baj, hogy már minden 2. lány ilyen hajjal rohangál és egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány szép volt közte.
2013. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én ku.rvára remélem hogy kiment a divatból végre!
2013. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik csináltasd meg.De nem azért mert divatos.


Egyik nap épp megdicsérték a hajam, hogy mennyire jól néz ki, meg úr isten de jó, ő is ilyen ombre hajat akar.

Közben csak olyan 1 éve volt leszívatva a hajam szőkére és az ottani részen , 1-2 hónap után ledobja a barna festék. és mivel már jó ideje nem voltam festetni, ezért teljesen olyan volt mint az ombre haj, és nekem ez fel sem tűnt , amíg meg nem dicsérték.

Én meg izgultam, hogy de gáz már , hogy ledobta a hajam a festéket így tisztára úgy néz ki mintha lenőtt volna :D

Szóval itt a bizonyíték, hogy az ombre lenőtt haj hatást kelt.


Csak az a baj ezzel a divattal, hogy nem mindenkinek áll jól.

Pl ha a haspóló a divat, és mindenkin az van, akkor én most vegyek haspólót, mikor tudom hogy van rajtam felesleg?


Én most nem akartalak lebeszélni kedves kérdező , csak ne a divat miatt csináld hanem azért mert tetszik.


Remélem segítettem! 16/L

2013. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!