Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha kiraknak egy csunya...

Hogyha kiraknak egy csunya lanyrol egy kepet ide azt agyon dicsergetik a valaszolok, viszont ha szep lanyrol kerul ki kep akkor termeszetesen ot leszoljak, ez miert van?

Figyelt kérdés
Nem ertem :)
2013. júl. 23. 12:07
1 2
 1/13 poet1 ***** válasza:
te melyikhez tartozol?
2013. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a szépség szubjektív
2013. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ertem en h szubjektiv de azert egyertelmuen el lehet donteni , hogy valaki ronda vagy sem


elso hozzaszolo: a gyakorkerdesesek szerint undorito, ronda vagyok akornyezetem szerint szep,csinos :)

2013. júl. 23. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy aki csúnya annak megmondják, hogy az, de próbálják ellensújozni. Pl. szép a szeme, meg ha más haja lenne stb. Tehát próbálják "javítani". Ha pedig szép lányról van kint kép akkor arra egyértelmű válasz, hogy átlagos. Nem azt mondják, hogy csinos, szép, bájos, hanem átlagos. Pedig tényleg szép lányok szoktak lenni, nem tudom, hogy kéne kinézni ahhoz, hogy azt írják valakire, hogy szép. Mit várnak?
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ellensúlyozni*
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem Angelina Jolie-ra is azt mondanak, ha nem lenne hires, hogy "nem vagy ronda,de szep se, olyan 10/5" :D
2013. júl. 23. 13:29
 7/13 poet1 ***** válasza:
Nekem az Angelina nem kóser. De való igaz: kinek mi a szép. Más ha vki bájos, csinos és más ha csak szép. Nekem a bájos lányok jönnek be
2013. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik Angelina Jolie speciel számomra nem szép. Valakinek nem vagy szép és ennyi.
2013. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neked nem kòser, de nem csùnya, az màs hogy kinek mi jön be, nem hiszem, hogy undorítòan rondának tartod. :D egyébként azért írtam ki ezt, mert tegnap valaki felrakott ròlam képeket ide, és mielőtt töröltettem a kérdést, megnéztem, hogy miket írtak ròlam. Meglepően tapasztaltam, hogy hànyadéknak, rondànak tituláltak, holott nem is rendes képek voltak, szerkesztett "gagyik", ez mondjuk nem is baj, nem hatottak meg különösebben, hanem azon hàborodtam fel, hogy ma felrakott egy magàròl egy képet egy szemmel làthatòan csùnyàbb làny nâlam, és ő sokkal kedvesebb hozzàszòlásokat kapott.. Nem vagyok se egoista se nagyképű de ez azért elgondolkozatott azon, hogy ezt miért csinàljàk itt az emberek, talân egy párhuzamos univerzumban élnek?
2013. júl. 23. 14:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze valaki felrakta rólad a tudtod nélkül. Nem inkább te voltál és vártál egy vala.g agyon dicsérő szót és rosszul sült el a dolog? Nem lehetsz szép mindenkinek szerintem ezt kezd el feldolgozni,mert ha csak ezen tudsz rágódni nagyon sz.arul fogod magad érezni.
2013. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!