Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem akarja megadni a...

Miért nem akarja megadni a pénzem?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek adtam el egy nadrágot,aminek az árát azóta sem láttam..

Hiába írok neki a neten,csak annyit mond oké majd viszem..de nekem igenis adja meg a pénzt,mert tudom,hogy csak halogatja!Hogy vegyem rá határozottan? 18/L


2013. júl. 23. 15:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Tépd meg a g*cibe, nehogy már te várj a pénzedre, vagy követeld vissza a nadrágot, és kutyaszart neki akkor... Az ilyen embereket de utálom öcsém, jól belevágnék a képébe.
2013. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már én is szeretném,de kicsit szolisabb megoldásra lesz szükségem,mert még 1 évig osztálytársak leszünk..

Nem akarok emiatt rosszba lenni vele,de régóta ígérgeti és a pénz sehol,gondoltam rá,hogy felhívom,de mit mondhatnék?? Azt már leírtam neki,és arra is csak oké,majd a jövőhéten,mert nem ér rá,vigyáz az öccsére..oké..na és a délután??

Meg hogy milyen beteg már két hete..hagyjuk már..

2013. júl. 23. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy szívesen viszel neki húslevest ha olyan beteg. Egy úttal odaadhatja a pénzed is. Vagy ha nem, akkor a nadrágot, mert már tele van vele a tököd:) Ez nem annyira durva megoldás:)
2013. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1: jó hülye vagy te is, ha úgy átadod a dolgot, hogy az ellenértéket nem kapod meg.

2: odamész, és kéred.

3: végső esetben beköpöd az őseinek, aztán ha ők is tagadnak, így jártál, tanulj az esetből.

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
A szülő tényleg jó megoldás. Ha összefutsz a szüleivel, kedvesen említsd meg, hogy adjanak már egy kis zsebpénzt a kislányuknak, hogy megadhassa a tartozását...
2013. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel, beszéljetek egy időpontot, és hozza a pénzt... te sem szarod a pénzt... mondd meg, hogy szükséged van rá, nehogy már te érezd magad rosszul emiatt, hogy még egy évig osztálytársak lesztek... és akkor mi van?
2013. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész hozzá, és elkéred. Ne már, hogy 18 évesen ennyire ne tudd magad feltalálni! Vagy pedig felhívod. Mi az, hogy mit mondj neki?? Amiért felhívtad. Hogy kéred a pénzed. Állj már a sarkadra, nemsokára vár az élet, nem szabad ilyen kis dolgokon problémázni!
2013. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!