Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a lanyok...

Miert van az, hogy a lanyok cikiznek a sulyom miatt, a pasiknak viszont bejövök?

Figyelt kérdés
Szoval nekem elég sok csaj,sőt idősebb nők is mondjak,hogy csunya az alakom meg vigyaznom kelene a kiloimra,viszont akarhová mék mindig meg bamulnak a pasik,oda jönnek hozzam,dicsérnek.Ezt sosem értettem.Az tény hogy van rajtam 10-15 kg felesleg,de ha nem cikiznenek jol érezném magam a bőrömben.
2013. júl. 24. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Én sem szeretem a vékonykákat..

De ha fontos küldj egy képet privibe..

2013. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Irigyek rád.
2013. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert a lányok irigyek egymásra és mindenkiben konkurenciát látnak. Illetve meg vannak győződve róla, hogy még mindig a soványság jön be a férfiaknak.(nem kisfiúkra gondolok)


A férfiak viszont a nőiesebb, teltebb nőket kedvelik. Ennyi.

2013. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasikra hallgass ha tetszel nekik. Nem tudom miért hiszik sokan, hogy a férfiak többségének a csontsovány lányok tetszenek.
2013. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!