Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leadni a fölösleg...

Hogyan lehet leadni a fölösleges "úszógumit" a has alsó részéről? Csak tornával? Nincs krém rá v vmi?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott egy pici sajnos,szerintem a torna lenne a leghatásosabb,de vannak ilyen feszesítő krémek,nem tudom azok mennyire hatásosak,esetleg fogyasztó tabletták..ha beveszed akkor elvileg egésznap teltség érzeted lesz,vagyis nem fogsz enni tehát nem hízol...vagy pedig zsírleszívás...de az nagyon drága.
2008. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a zsírleszívást nem ajánlom, mert lehet, hogy hatásosnak tűnik, de nem az. Hiszen hiába szívják le rólad a felesleg zsírt, attól még ugyanúgy azthiszi a szervezeted, hogy még mindig enned kell, és azt amit leszívtak rólad drága pénzért, azt visszahízod. Szóval semmi értelme nincs. Én a mindennapos mozgást, illetve a napi 5 táplálkozást javaslom, DE! nem ugyanabban a mennyiségben amennyit enni szoktál, hanem mindenből csak piciket. Az első hét az elég nehéz, de ha jól csinálod, akkor utánna már összeszűkül a gyomrod, és már jobban teltség érzeted lesz már pl. egy olyan kaja után amiből sok mennyiséget is el tudtál fogyasztani!

Remélem segítettem, így pár évvel később.

2013. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!