Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz hogy a zselés műköröm...

Igaz hogy a zselés műköröm roncsolja saját körmöket?

Figyelt kérdés
műkörmöket szeretnék csináltatni de páran mondták,hogy a műköröm csak tönkreteszi a saját körmöket...igaz ez?

2013. júl. 28. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
igaz. és a zselés lakk is roncsol
2013. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen, sajnos igaz. Nekem decemberig volt zselés mükörmöm, és most kb 1-2 honapja jött rendbe a körmöm :) Mivel ahhoz hogy a köröm tartós legyen, a saját körmödet lereszelik, ezért a köröm nagyon elvékonyodik. 2-3 honappal a müköröm leszedése után is hiába nőtt meg a körmöm, mindig behajlott és letört. Most hogy 2 honapja rendbe jött nagyon szép hosszura megnőtt, ha szépen festem ki, olyan mintha müköröm lenne :) Ajánlom neked is! Felesleged a müköröm, hidd el:)

19L

2013. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Körmös vagyok


Nem a műköröm alapanyag teszi tönkre a körmöt, hanem:

1,. a körmös, mert nem ért hozzá rendesen, és szétreszeli a köröm felületét

2., a köröm "tulajdonosa", aki ahelyett, hogy visszamenne leszedetni, inkább lefeszegeti magának, és ugye megy vele a sajátja nagy része is.

2013. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz! Egyet kell értenem az előttem szólóval.

Elmentem műkörmöt csináltatni, a körmöm papírvékony lett, eltelt kb 1-2 hónap, elmentem egy másikhoz akkor is elvékonyodott.

Aztán mivel egy fontos alkalomra kellett volna olyan köröm, ami minimum 1 hétig szép marad ezért kénytelen voltam elmenni még egyszer.

De most előtte megkérdeztem a körmöst, hogy minden zselé alatt szét megy így az ember körme?!

Azt mondta, hogy valószínűleg vagy a körmös reszelte szét, vagy én feszegettem leszedéskor.Mivel én nem feszegettem, ezért az első lett a megoldás.

És láss csodát semmi baja nem lett a körmömnek harmadszorra ,sőt. Szépen megnőtt alatta és mikor leszedettem, hosszú SAJÁT körmeim voltak.

Szóval nem teszi tönkere.

2013. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. júl. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!