Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy 16 éves lány tetováltat? Mennyire fájhat egy tetkó csináltatása?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak tetkót és tudni szeretnék róla hogy milyen a folyamat. remélem sok véleményt kapok. egy 16 éves lány
2009. okt. 23. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kor függő. Bár lehet, hogy ha nagyobb leszel megbánod vagy épp nem tudsz majd leállni. Én sajna így vagyok veled :D Már van 4 és nagyon imádom őket.

Szerintem nem kibírhatatlan a fájdalom, de persze fáj. Vagyis inkább olyan égető érzés, de hát ez ezzel jár. Attól is függ mekkora ábrát szeretnél és hova, mert mindenhol máshogy fáj. Csukló, lábfej, boka elég kellemetlen, nyak (tarkó) lapocka ilyen helyeken pedig szinte nem is érzed, de persze ez is ember függő, hogy ki mennyit bír elviselni. Remélem tudtam segíteni valamennyit. Annyit még, hogy szerintem mindenképpen olyan ábrát válassz ami jelent neked valami. Ne csak divatból csináltass valamit ami egyáltalán nem illik hozzád és később nem éreznéd jól vele magad. :)

2009. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hopsz, nem "veled" hanem "vele" :D bocsika
2009. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
én 15 évesen csináltattam, most vagyok 17.(Most biztos sokan gondolják, hogy a ,,meggondolatlan tinipi**a"),rengetegen mondták,h megfogom bánni stb..DE én nagyon régóta akartam,és nemcsak egy buta nonfiguratív vmit,h menő legyek,hanem olyasvalamit,ami fontos nekem!Meg is csináltattam..nekem egyáltalán nem fájt!!és nem túlzok,mondjuk mindenkinek más a fájdalomküszöbe,de rajtam még a tetováló is meglepődött.Mondjuk amikor már színessel ment át rajta,( utána voltmiután begyógyulta fekete)hát az kissé már húzósabb volt,de simán ki lehet bírni.Arra ügyelj,hogy nagyon jól gondold meg mit akarsz!Ha lehet a szüeid tudjanak róla és olyan tetoválóhoz menj,akiben bízol és aki steril körülmények közt dolgozik!
2009. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy egyszerűbb minta nem fáj,a színezés kellemetlen,ha nagyobbat csináltatsz,akkor azért egy óra munka után már fáj,de szerintem sem kibírhatatlan.Inkább akkor menj,amikor nem menstruálsz,mert olyankor jóval alacsonyabb a fájdalomküszöbe a nőknek.

Tényleg jól gondold át,hogy mit is szeretnél,és inkább legyen drágább,minthogy- [link] -ilyesmi történjen...:)

Egyébként meg tényleg függőséget okoz:))

Okosan,de hajrá,ha tényleg szeretnéd.

2009. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!