Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a teendő, ha Angliában...

Mi a teendő, ha Angliában élek, és elvesztettem a személyi iagzolványomat? (útlevelem meg sajnos nincsen. )

Figyelt kérdés
Angliában vagyok au pair, és elvesztettem a személyimet, útlevelem nincs, így nem tudok repjegyet foglalni, hogy hazautazzak újat csináltatni. Eddig ahányszor felhívtam a magyar konzulátust, csak automatával tudtam beszélni, amiből nem lettem okosabb. A honlapjukat is néztem már, és kicsit zavaros volt, mi is a teendő. Ha valaki leírná, mik az opciók ebben az esetben (és esetleg, hogy az ügyintézés mennyi ideig tart) , nagyon megköszönném!!
2011. dec. 1. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen a követségre, ha jól tudom valahol a Victoria Station közelében van. Persze kérdés, hogy Londonban vagy-e.
2011. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ott vagyok. Erre már én is gondoltam, csak eddig nem volt időm, de most már ez lesz. Köszi
2011. dec. 1. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is bemennék személyesen..Nem árt ha a személyidet is kőrözés alá tetetted mert sok olyan bevándorló él Angliában akiknek nincs munkavállalási engedélyük..Esetleg felhasználhatják az adataidat..

Mi útlevelet csináltattunk a követségen,és ugyanannyi idő alatt érkezett postán meg,és ugyanannyiba került mintha otthon intézted volna..Szóval még hazautaznod sem kell hogy megcsináltasd.

2011. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
javítok* tetetned
2011. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tehát akkor van rá mód, hogy megcsináltasak itt egy útlevelet anélkül, hogy hazautazzak (nem is tudnék papír nélkül). Amúgy már egy ideje észrevettem, hogy nincs meg, de nem jelentettem be. (reménykedtem hátha előkerül). Jár ez valalmilyen következményel? Plusz, idekint lehet gyorsított eljárással csináltatni az útlevelet? Ha igen, az mennyi idő? És normál estetben mennyi idő, míg megérkezik? (Bocsi a sok új kérdésért és köszi.)
2011. dec. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!