Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik valakinek ez az alak?...

Tetszik valakinek ez az alak? Szerintetek is túl vékony vagyok? Egy keményebb 'gyúrás' dobna rajtam?

Figyelt kérdés

Elég sokan mondták, hogy szerintük túl vékony vagyok, és hízni kéne. Ezzel egyetértek, lehet a képen nem tűnik vészesnek, de a magasságom miatt nagyon vékonykának tűnök úgy egészben. 177 cm és 55 kg.

Viszont ha sokat eszem, nem hízok, csak a hasamra megy.

Sokat szoktam biciklizni,görkorizni, hogy izmosodjak, de nem elég. Szerintetek, ha komolyabban és többet gyúrnék, akkor vastagabb combjaim lennének? Felsőtestre kéne?:)

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, elfogadok építő jellegű kritikát is. [link]

16L vagyok.


2013. júl. 30. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Ez szép.
2013. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz :D
2013. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ja és a mellem is picike, ha felsőtestre építek, többnyire csak izom lesz?:/
2013. júl. 30. 21:27
 4/25 A kérdező kommentje:
2. de nem tudom....
2013. júl. 30. 21:28
 5/25 anonim ***** válasza:
Bővebb választ tudnék adni, ha ruha nélkül is feltetted volna a képet :P
2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem jó csaj vagy.

HA úgy lenne, hogy tetszem neked, akár lehetne köztünk valami...

Így is jól nézel ki, nem kell gyúrnod.

2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nincs veled probléma, de ha izmosodni akarsz akkor megfelelő erre kialakított-táplálkozás kell, mert ha nem akkor az ellenkezőjét éred el.
2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Rendben van ez.
2013. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még! Ez az alak nem végleges! Sokat fogsz még alakulni.


Egyébként ne aggódj: kicsit ugyan alpári leszek, de ha ilyen tevepatát villantasz, mint a képen, 10-ből 9 pasinak megindul a nyálelválasztása és nagy ívből tesznek a többi részletre.


(Amúgy: igen, nagyon vékony vagy. Ártani nem árt, ha sportolsz, de jól tudod, a melledet nem tudod megnövelni. Ott nincs izom.)

2013. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem örülj neki, h vékony vagy. Ezt nőként mondom. És mert én nem vagyok az, és tudom, h a pasik a vékonyabb nőkre buknak. Úgyhogy, szerintem ne aggódj egy cseppet sem.
2013. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!