Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik valakinek ez az alak?...

Tetszik valakinek ez az alak? Szerintetek is túl vékony vagyok? Egy keményebb 'gyúrás' dobna rajtam?

Figyelt kérdés

Elég sokan mondták, hogy szerintük túl vékony vagyok, és hízni kéne. Ezzel egyetértek, lehet a képen nem tűnik vészesnek, de a magasságom miatt nagyon vékonykának tűnök úgy egészben. 177 cm és 55 kg.

Viszont ha sokat eszem, nem hízok, csak a hasamra megy.

Sokat szoktam biciklizni,görkorizni, hogy izmosodjak, de nem elég. Szerintetek, ha komolyabban és többet gyúrnék, akkor vastagabb combjaim lennének? Felsőtestre kéne?:)

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, elfogadok építő jellegű kritikát is. [link]

16L vagyok.


2013. júl. 30. 21:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Pedig mindenhol azt hangoztatják, hogy az a jó, ha van mit fogni...

Lehet így úgy tűnik arányos vagyok, de úgy egészben, a magasságom miatt nagyon nem így tűnik:(

2013. júl. 30. 21:36
 12/25 anonim válasza:
30%

Igen nagy baj lenne, ha 16 évesen ilyen bőrőd lenne és popsid.


Neked egy problémád van: lapos a segged, és nincs derekad. Igy hiába fogysz-deszka effect.

2013. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Nem látni az egész tested, ami befolyásolja a válaszokat, de szerintem nincs vele gond. Egész szép alakod van. 2-3 év múlva majd utánnad fütyülök, ha felismerlek valahol az utcán. :) 18f
2013. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy vékonyak a csontjaid, és "hiányzik" a derekad, szerintem fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Minek erőltetni a hízást? Majd idővel még rakódik rád. Ám melltartó nélkül is mutathatnál képet:D
2013. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Engem ilyenkor inkább a belső érdekel, hogy nem vagy flegma, meg ilyenek amúgy meg így is tök jól nézel ki. :)

18/F

2013. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
miért kell áttenni a kérdésemet egyik kategóriából a másikba? -.-"""
2013. júl. 30. 22:33
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem túl vékony a combod, jó így.
2013. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mi pasik a formás nőket szeretjük nem a vékonykákat.

Kérdező szerintem tényleg kéne valami izomnövelő edzés.Úszás,kondi,Fegyencedzés,lehet válogatni.

És persze megfelelő étrend..


De ne értsd félre,elég jól nézel ki:)

De jobb is lehet.

2013. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

értem, köszi.

Akkor elkezdek valamit komolyabban is. Viszont nem tudom, a felsőtestem mennyire dolgoztassam...Nem szeretnék kicsi kőkemény izom-melleket.

2013. júl. 31. 00:34
 20/25 anonim ***** válasza:

Nyugodtan dolgoztasd teljes erőből.

Nézz meg 1-2 fitness modellt például Rajnai Rékát.Ő évek óta heti 3-4 alkalommal,megfelelő étrenddel,tápkieggel,keményen edz,de neki sincs izommelle.

Ha te most kondizgatsz valamennyit attól nem leszel hipp-hopp bodybuilder.

2013. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!