Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik valakinek ez az alak?...

Tetszik valakinek ez az alak? Szerintetek is túl vékony vagyok? Egy keményebb 'gyúrás' dobna rajtam?

Figyelt kérdés

Elég sokan mondták, hogy szerintük túl vékony vagyok, és hízni kéne. Ezzel egyetértek, lehet a képen nem tűnik vészesnek, de a magasságom miatt nagyon vékonykának tűnök úgy egészben. 177 cm és 55 kg.

Viszont ha sokat eszem, nem hízok, csak a hasamra megy.

Sokat szoktam biciklizni,görkorizni, hogy izmosodjak, de nem elég. Szerintetek, ha komolyabban és többet gyúrnék, akkor vastagabb combjaim lennének? Felsőtestre kéne?:)

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, elfogadok építő jellegű kritikát is. [link]

16L vagyok.


2013. júl. 30. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha nem fogysz tovább, akkor ez nagyon is jó!!!
2013. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
szerintem túl vékony vagy
2013. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez még egyáltalán nem durván vékony. Sokkal soványabb csajokat látok minden nap.
2013. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mi az hogy "mi pasik"? hogy jönnek itt sokan ahhoz, hogy mások nevében mondják el a saját véleményüket? vicc. igen, tetszik ez az alak. és azért mondják, hogy a pasik a formás telt nőket szeretik, mert divat ezt mondani. ne érezd magad emiatt rosszul, nagyon sokaknak tetszenek a vékony lányok.
2013. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak megbántani,de szerintem annyira nem vagy sovány.

Inkább átlagos.

Szerintem ne hízz.

2014. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!