Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti elmennétek strandra, ha...

Ti elmennétek strandra, ha úgy néznétek ki mint egy anorexiás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem..mert hiába lennék 40kiló akkor is kövérebbnek/rondábbnak látnám magam mint egy 90kilós..
2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de nem azért mert vékony vagy netán kövér lennék. Ha nem érzem jól magam a bőrömben, akkor nem mennék. Először tennék azért, hogy ne nézzek ki úgy és újra boldog legyek.
2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Küldhetnél képet, utána tudnék válaszolni. Lehet hogy nem is olyan vészes a helyzet! =)

2013. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De olyan alternatíva nincs, hogy tenni ellene, mert bármennyi kajától piszkafa maradok, így kellesz leélnem az életem. Nem is voltam még strandon, kapásból mindenki azt mondja beteg vagyok, pedig egészséges vagyok, csak csont és bőr vagyok.
2013. aug. 1. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezért mondom kedves kérdező, hogy mutass egy képet. Mert mi van, ha csak testkép zavarod van..? Vagy lehet hogy neked nem áll oly. rosszul a soványság.


Na csak bátran ;-)

2013. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet. Mert valóban lehet, hogy nem vagy gáz, csak te gondolod azt!
2013. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csont és bőr vagy, akkor az nem egészséges. Ezért mondják neked sokan.

Többet kell enni és az sem mindegy, hogy mit.

2013. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De most csak úgy nézel ki, mint egy anorexiás, vagy az is vagy? Engem is "csúfoltak" már anorexiásnak, valami irigy kövérebb nő, pedig teljesen átlagos alkatom van. Vékony, de nem szupervékony.

Én egyébként szarok mindenkire, amíg jól érzem magam a bőrömben, nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam..

Ha TE bizonytalan vagy magaddal kapcsolatban, akkor vegyél magadra kendőt vagy vékony kardigánt és menj el úgy. Mások visszajelzéseivel meg ne foglalkozz, nem kell nekik megfelelned.

2013. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan h vki piszkafa maradtegyél érte h változz.ha 15 fölött vagy javaslom a kondit tömegnövelő étrenddel.nincs az a testalkat amiből nem lehet kihozni egy viszonylag jó alakot.csak tenni kell érte.novemberben 45 kiló voltam és szintén azt hittem h én már csak ilyen vézna maradok életem végéig.viszont tesóm rávett h kondizzak így már lassan a 60 kilót verdesem:) és az alakom jobb mint azt valaha álmodni mertem volna.

szóval javaslom nézz át a sport témakörbe ott sokan tudnak segíteni.engem is elláttak hasznos tanácsokkal:)

2013. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, mert a strandra fürödni járok, nem pedig azért, mert szép vagyok. :)
2015. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!