Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iszonyatosan nagy a homlokom....

Iszonyatosan nagy a homlokom. Nagyon zavar. Fiúk! Titeket a nagy homlok a csajon mennyire zavar? Lehet attól még szép? . Van frufrum, de engem még ígyis zavar

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 07:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is nagy a homlokom, 4 ujjam elfér rajta úgy, hogy nem érnek egymáshoz-.-" tudom, régi kérdés, de még vkinek jó lehet. Gondolkodtam a frufru-n de inkább hanyagoltam, mert régebben volt, és pocsékul állt :/ Régebben mindig begumizva hordtam ahajam.. de idén elkezdtem kibontva, mert idegesít hogy nagy.. max. tesin/edzésen gumizom be.. Amúgy (lány)osztálytársammal beszélgettünk, hogy ki a legszebb lány az oszt.ban, és ő engem mondott... Egyébként eddig egy ember az aki mondogatja, de az alapból olyan h mindenkinek beszól csak úgy-.- Már lassan nem is zavar amúgy, egy jó szemöldökkel amúgy kisebbnek tünhet, nagy homlokhoz nem is ajánlott a vékony, illetve olyan, ami nagyon belül kezdődik..
2014. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!