Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? (lent)

Hogyan legyek szép? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy csúnya vagyok :/ Nem vagyok modell alkat de azért olyan nagy dagi nem vagyok. De azért van rajtam felesleg. Nem tudom milyen ruhák passzolnának hozzám és milyen színűek. Tulajdonképpen teljes átalakításra vágyok. Valaki tudna ebben segíteni? Nagyobb lányok?

13/L



2013. aug. 3. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

segítene egy kép :)

nem kell ide kitenni ha nem akarod jöhet privibe is, és megpróbálok segíteni :)


16L

2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
13 éves vagy, még sokat fogsz változni, szóval semmi pánik, írok üzit :)
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyiból, h "dagi nem vagyok, de azért van rajtam felesleg" sajnos nem tudunk segíteni.

Milyen magas vagy, milyen az alkatod (körte, alma stb) milyen színű a hajad, bőröd, szemed?

2013. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
160 cm 50 kg (48-ról pár nap alatt 50 lettem :S ), szőke haj, zöld szem, most ilyen kreolos bőröm van. Hű az alkatom nem tudom megmondani szerintem olyan alma.
2013. aug. 3. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Képet küldhetsz priviben arc nélkül csak az alakodról
2013. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A súlyod és a magasságod tök jó, teljesen átlagos. Szervezz be egy barátnőt és közösen sportoljatok valamit, fussatok, bringázzatok, görkorizzatok. Fogynod nem kell, csak formásodj picit.
2013. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 4. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfogadod, magad olyannak amilyen vagy. Ha a kisugárzásod nem szép akkor lehetsz akármilyen bombázó, akkor is max a lábad közti rész érdekli a fiúkat. De ha te magadat el tudod, fogadni, akkor a kisugárzásod is szebbé tesz.
2013. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ~Kicsi móki válasza:
Küldj képet.!
2013. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!