Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? 14/L

Hogyan legyek szép? 14/L

Figyelt kérdés

Átlagos 14 évesnek tartom magam, ápoltnak ápolt vagyok, 3 vagy négynaponta mosok hajat, tisztán tartom a körmeimet, stb... sminket nem nagyon használok, ha van egy-egy feltűnőbb pattanásom, akkor arra korrektort teszek, plusz néha használok egy kis pirosítót, de ennyi. alakom, vékony vagyok, de a hasam nem lapos, azt le akarom fogyni :/

az öltözködési stílusomat nem igazán találtam még meg, vegyes a ruhatáram, az egyetlen ami állandó az a farmer.


a mai világban, legalábbis az én korosztályomban r*bancnak lenni egyenlő a szépséggel.de én nem akarok ribi lenni, nem is az én stílusom. amúgy is van már belőlük tucatszámra.

szóval, hogyan legyek szép, úgy, hogy közben ne legyek k*rvás? nem akarok sok sminket használni, meg ilyen kivágott pólókban járni, de tényleg nem tudom, mi mást tehetnék még a szépségért, hiszen nagyon odafigyelek a kinézetemre, a tükörben viszont sosem azt látom, akit akarok :/


2013. márc. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj sokat, azzal az önbizalmad is nő. Figyelj az étkezésedre, persze nem kell betegesen, bőven elég, hogy reggelizz normális kaját, igyál mellé folyadékot (kakaó, tea, ivójoghurt), tízóraizz, ha van rá lehetőséged, akkor főttételt ebédelj, utolsó étkezés 6 előtt. Sokat javít a közérzeten (közhely: sok gyümi/zöldség).

Ha unod a külsődet, akkor nézz neten különböző frizurákat és tapasztald ki, hogy neked melyik áll jól és csináld meg mindennap a hajad, egy idő után mindenki megunja a sima kiengedett, vagy összefogott hajat.

Öltözködésben, most jön a tavasz, tedd el a farmert, vegyél harisnyát és szoknyát, most elég divatosak a blézerek, alá pedig vehetsz vmi mintás pólót, hogy azért mégse legyen túl érett az öltözködésed. (Mondjuk a tavaszi idő meg szerintem cipő kérdésben nagyon kietlen). Farmerből is jó ha van, kék, fekete, világos. Pulcsikkal feldobhatod, meg kiegészítőkkel.

És nagyon tetszik a hozzáállásod.

2013. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell sokat sminkelni ahhoz hogy a szép legyél, csak sokat kell kísérletezni... a jó smink nem eltakar hanem kiemel! erre figyelj. menj be egy ruhaboltba és próbálj fel mindent, vigyél magaddal egy barátnőt, ő is sokat segíthet hogy mi áll jól neked, (én mindig hallgatok a barátnőmre)
2013. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2013. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem nem hasonlít egymásra a két szöveg:)
2013. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi! :) azóta levágattam a hajam, most rövid, és nagyon tetszik. elkezdtem teniszezni is,azt is nagyon szeretem :) tényleg sokkal több önbizalmam van azóta hogy ezt írtam. ráadásul itt a nyár, lesz elég időm foglalkozni magammal. köszi a jó tanácsokat ;)

a másikra - nézzétek meg a dátumot. én írtam előbb. szerintem csak azért kopizta le, illetve írta át, mert neki is hasonló problémája van, mint nekem. mert a mai világban gyakorlatilag ez a két fajta lány van... ribanc, és akinek nincs önbizalma.

2013. jún. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!