Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony, de löttyedt vagy...

Vékony, de löttyedt vagy husibb, de feszes lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

A mai divatos, vékony, de gyengének látszó lányok:

[link]


vagy a kicsit "ducibb", de formásabb:

[link]


lányok tetszenek jobban a férfiaknak ( nem a kisfiúknak, férfiaknak :) ) ?


2013. aug. 4. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

mind két lány csinos

én személy szerint a kettő közötti állapotot szeretem,de a vékony lányt sem nevezném löttyedtnek

ameddig nem az extrém kategóriába tartoznak bármelyik nő lehet vonzó ha ad magára

2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
az a vékony semmivel sem löttyedtebb mint a második. Nekem a második már nem tetszik. túl nagy darab
2013. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
A vékony ÉS IZMOKTÓL (nem zsírtól!) feszes nők.
2013. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Kép alapján az 1. A2. Na az tünik nekem löttyedtebbnek amúgy. Mellük meg kb egyforma. A2. Túl duci
2013. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A vékony lánynál valóban nem túl jó a kép :)

Azokra a vékony lányokra gondoltam, akik éhezéssel, sport nélkül lesznek vékonyak és, hiába kicsi a súlyuk és 34-36os a méretük, a testzsír %-uk magas.

Szóval, vékony, de ilyen puha, hájas..


A képen pl. neki is látszik a karján, hogy annak a kb 20 deka húsnak a nagy része, ami ott van, az inkább háj, mint izom. Erre a fajta löttyedtségre gondoltam.

2013. aug. 5. 02:15
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
ha a 2 között kell választani, akkor az 1., de alapból ha valaki vékony, akkor is tud nem feszes-löttyedt lenni körte alakkal. egyértelműen a sportos, feszes csajok tetszenek
2013. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Már megint egy dadi nő? Mi az,hogy löttyedt? Én kevés vékony lányt láttam még aki löttyedt volt (pl az első se az),ellenben ducit annál többet.

A képen mind a kettő szép,de elég gyenge kép összehasonlítás szempontjából

2013. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
vékony, feszes vagy husi. a vékony löttyedt, anorexiás (az egy betegség) nem hoz lázba.
2013. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a linkelt lányokra pont nem illenek ezek a jelzők, de tudom miről beszélsz. A genetikailag vékony, de egészségtelenül étkező, semmit sem mozgó lányokra jellemző, vagy azokra, akik éhezéssel fogynak. Magas a testzsírarányuk, plötyik és formátlanok, elég sok ilyet látok, főleg a tizenéves lányok körében. Az már ritkább, hogy valaki jelentős pluszsúllyal bírjon, de még így is feszes legyen, legalábbis ilyen lányból keveset látok. Gondolom ők azok, akik sokat sporolnak, de nem figyelnek az étrendjükre.

Gondolom embere válogatja, hogy kinek mi tetszik. Nyilván van olyan férfi, akinek a vékony lányok jönnek be, függetlenül attól, mennyire vannak elzsírosodva (amit egyébként pár hónap alatt lehet korrigálni)ó, míg másoknak a testesebb lányok.

Szerintem, bár én lány vagyok, a feszes, formás, nem túl vékony, de nem is kövér lányok a legszebbek.

2013. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyik sem jön be...

Nekem a vékony, de izmos, sportos lányok tetszenek. Ahogy szerintem rengeteg más férfinak is.

2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!