Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti meg vagytok elégedv...

Lányok! Ti meg vagytok elégedve a karotokkal? Nektek milyen? (vékony, húsos, löttyedt, feszes, esetleg izmos? )

Figyelt kérdés
Én egy 28 éves lány vagyok! A minap olvastam egy cikket, hogy mi lányok csak hasra, combra, meg popsira edzünk, de a felső testünkre, karra, vállra nem igazán! Pedig ez látszik a testünkből a legtöbbet a nyári ruhában! Ez rám is igaz, én is inkább csak "lentre" edzek, de néha azért karra is edzek! Mondjuk én szerencsés alkat vagyok, mert vékony karom van, és elég tónusos, sőt befeszítve elég szépen dagad az izom rajta!
2011. szept. 29. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én atlétikázom, és bár főleg a lábam erősíti, azért szoktam felülre is edzeni h mindenhol egyenletesen legyek izmos. Bár a karom nem annyira izmos még, de azért ha befeszítem, kidudorodik az izmom :-)

Úgyh sztem kicsit izmos az enyém. 16/L

2011. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve, igen, de azért érdekelne, hogy miért írtad ki a kérdést. :)

Hogy leírhasd, h Te megvagy? (ami persze pozitív, csak nem értem)


(egyébként 28 évesen már _nő_ vagy, nem _lány_)(jobb esetben)

2011. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 25 vagyok, és én jeleleg csak seggre, lábra edzek. A karommal még nincsen problémám eléggé vékony, és csontos vagyok felül ami szerintem kiemeli a melleimet és sztem nőies.
2011. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!