Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha lefogyok feszes leszek...

Ha lefogyok feszes leszek vagy löttyedt?

Figyelt kérdés

Szeretnék kb 3hónap alatt 5kgtól megszabadulni, és narancsbőrős a combom/popsim és nem tudom, ha lefogyok akkor még jobban narancsbőrős leszek, vagy feszes leszek???

Heti hány napot/órát kell edzenem??

Gerincműtött vagyok, és a pocimon is van felesleg és nem tudom azt hogyan tudnám eltüntetni mivel nagyon nem szabad megerőltetnem a gerincemet!



19éves lány vagyok, 56kg és 155cm magas


2012. márc. 10. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

a stabil gerincöv a derék ereje minden sport alfa és omegája.

amíg nem jöttél rendbe,be vagy határolva a gerintornára és az úszásra,fegyencedzésre más nincs.

ezeket csinálhatod minden nap.

ha a már tünet mentes vagy,akkor jöhet a kettlebell edzés,ami gerincproblémásoknak ideális lehet.

bár itt ez a csaj,neki eltört a gerince és mégis fitnesz világbajnok lett,uh semmi sem lehetetlen-

[link]

2012. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5éve műtöttek, gerincferdüléssel, eddig tornától is elvoltam tiltva, most voltam ezen a héten kontroll vizsgálaton és mondta a doktorúr hogy lehet, de VIGYÁZNI KELL Mert ha a platina ami rám van csavarva annak baja lesz újabb műtét!
2012. márc. 10. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!