Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért elítélendő ha 17 évesen...

Miért elítélendő ha 17 évesen ilyen cipőt hordok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 5. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Azon a véleményem vagyok, miszerint a linkelt képen látható lábbeli enyhén szólva is gyomorforgatóan ocsmány kreálmány. Persze természetesen ez én szerény véleményem.


Ellenben ha neked ez tetszik, nem ítéllek el. Azt hordd, amiben jól érzed magad.

2013. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha tetszik, fölveheted. Ne hallgass mások véleményére, hanem a sajátodra. Hiszen úgysem tudsz mindenkinek megfelelni.

(nekem kicsit sok ez a magasság,de ha te tudsz benne menni, akkor hajrá! :D)

2013. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szép, és ne gyíkon kérj ilyesmiben tanácsot, mert sok itt a bukó paraszt aki mindenkit leszól.
2013. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha most ilyet hordasz mit fogsz később mondjuk 20évesen?, amugy nem tetszik
2013. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és kinek van azzal baja hogy ilyet hordassz? Nem 12-13évesen hordod, már majdnem feknőtt vagy.Ez egy szép nőies cipő nem pedig r*bancos ugyhogy szerintem simán hordható.
2013. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem 17 évesen ez nem ciki.Nekem is van hasonló cipőm.
2013. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menjen mar a p.cs.ba a 30-40eves anyak apak!!!!

Hallod szerintem nagyon szep en mar 12evesen magas sarkut hordtam es meg se vagyok utszeli:)

Nem a cipod miatt fog alakulni az eleted :)

23eves vagyok 6eves kapcsolatom van egyetemista vagyok es ha van idom csaladi vallalkozasban segitek (konyveles)!

Igen egy elkenyesztett kislany voltam es leszek es imadom sajnalom azt akinek nem adatik meg EN IMADOOOOOM:))

2016. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!