Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek "szebb" mire...

Hogy legyek "szebb" mire suliba megyek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha azt mondanák az osztálytársaim mikor újra talákozunk hogy szebb lettem, "jót" tett nekem a nyár.
2013. aug. 7. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Lenapozol,de csak ésszel. Új frizurát válassz(ami illik is),egy kis make up sem árt. Ha vannak szeplőid ill. pattanásaid,akkor kezeltesd őket. :) Szerintem ennyi. 13/L
2013. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit napozz, hogy szép színed legyen, használj hetente legalább 1x arc- illetve hajpakolást a bőr- és hajtípusodnak megfelelőt, ha esetleg van rajtad némi felesleg, sportolj. A legfontosabb, hogy magabiztos legyél!
2013. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szeplőket kezeltetni? a nagy f***t. Az ilyen marhaságok miatt hiszi magát csúnyának a sok szeplős lány.


Egyébként tényleg napozz kicsit, sportolj valamit. Vágass egy új frizurát, látogass el a kozmetikushoz arctisztításra/szemöldökszedésre.

Ha megteheted vegyél pár új ruhát.

2013. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is a sportot mondanám, bár 3 hét alatt csodákat már nem tudsz tenni de az önbizalmad nagyobb lehet tőle,legalábbis nálam így volt:D

mondjuk én már azért egy jó ideje sportolok és egyre jobban látszik az eredménye.szóval csak legyél kitartó:)

2013. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a napozás hülyeséget hagyjátok már.... Én sosem napozok, és sok fiú ismerősöm mondta hogy helyesen teszem. Rendszeres sport, egészséges étrend:-) Esetleg egy új frizura, vagy hajszín. De az is sokat segít ha youtubeon új frizurákat nézel, stb. Kozmetikus/ bőrgyógyász ha igényled. A szaunázás jót tesz a bőrödnek és az egészségednek is :-) Egy kis smink se árt, de ésszel kell használni. az öltözködés is fontos, most vannak leárazások, megéri benézni 1-2 helyre.. Nem tudom mit szoktál hordani, de nem árt senkinek 1-2 lányosabb ruha, szoknya ( nem egyenlő a kvással és a mikrominivel) és a tornacipőt is jó lenne lecserélni vmi szebbre ( persze rohanásra meg sportra oké, de én sosem értettem ezt a trendet de lehet csak én vagyok megszállott:-D)

19/L

2013. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!