Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Ki használ/használ...

Műkörmösök! Ki használ/használt már Pearl termékeket? Mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok ajánlani megbízható márkákat? Amik jó minőségűek és még sem horror az áruk? Ti mivel dolgoztok?

2013. aug. 9. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta csak ezzel a márkával dolgozom. Melyik termék érdekel konkrétan?
2013. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak most fogok elvégezni egy tanfolyamot és otthoni gyakorlásra szeretnék összeállítani magamnak egy kezdő/alap csomagot. Elvileg zselével és porcelánnak fogok építeni, de vmi olyat keresek amivel könnyű dolgozni a kezdőknek is..és persze jó a minősége is, mert az ismerőseimen fogok gyakorolni :D
2013. aug. 9. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó minőségűek, és a zseléi közül csak egyet nem szeretek, de azon kívül van rengeteg másik. A kedvencem a hard gél színtelenben és rózsaszínben, és ilyenkor nyáron az ice blue, bár rettentően éget. Gyönyörű még francia körmöknél a fiber pink, fehér közül a builder white, a sűrűsége miatt könnyebben tudok vele dolgozni. A színesei csodásak, és tök jól keverhetők egymással.

A porcelánok közül nem tudok olyat mondani, ami rossz lenne, úgyhogy nyugodtan használd. Bár liquidből én a moyrát szoktam használni, mert ár/érték arányban messze veri az összes többit.

2013. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél ;)
2013. aug. 12. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit ;) :)
2013. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!