Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok 14 éves és O lábam...

Fiú vagyok 14 éves és O lábam van. Nagyon gáz, sokan basztatnak érte, vagy inkább szivatnak, cikiznek. Gyógytornával, vagy csont kovács helyre tudná hozni akár egy fokkal is? Képet nem küldök, öltözködésemet nem fogom ez miatt megváltoztatni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 22:42
 1/8 Komplikato ***** válasza:

Ha van lehetőséged menj el lovagolni.

Nem, az nem oldja meg, sőt. Aki sokat lovagol mindnek O lába van. De legalább akkor lesz mire fogni és még büszke is lehetsz rá.

2013. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kiskorodtól fogva ilyen?

Vagy tehettél volna ez ügyben és lusta voltál elmenni -ide-oda?

2013. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a háziorvosod, és eligazít. Bár azt mondom ne érdekeljen, Jensen Ackles-nek is olyan és lényegében az egyik szexepilje. (Őszintén ő az a színész aki egy csomó férfiak által "szépséghibának" tartott tulajdonsággal rendelkezik, az összhatás mégis szinte hibátlan és milliónyi nő és pasi adná el a lelkét cserébe, hogy egy éjszakát vele tölthessen)
2013. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat
2013. aug. 11. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj elfocizni! Tanulj meg sok cselt, és a csámpás lábad úgy megtéveszt majd mindenkit, hogy 2-3 év múlva már úgy döntögeted a védőket, mintha csak bábuk lennének! HAJRÁÁ! :)


Most nem jut eszembe, hogy ki volt az a dél-amerikai focista... bár lehet neki X lába volt, nem emlékszem, de ettől lett nagy játékos, hogy azt mondták neki, hogy profi nem lehet belőle, de ő küzdött, és az egyik legjobb játékos lett a kontinensen (lehet mexikói volt??? nam tom :/ )!! :)

2013. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De X lábbal olyan hülyén hangzik... tuti O lába volt :)
2013. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a focistáké gyakran ilyen, de gondolom neked sokkal durvábban :)

[link]

2013. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jajjjjjjxD

És most beleolvastam a cikkbe!! :DDD

És ott vanőőőőő!!! :DDD Garrincha Garrincha Garrincha

RÁ GONDOLTAM!! :D

2013. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!