Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejön nektek ez a lány?

Bejön nektek ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 20. 18:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:
47%
Bár a többi nő amit linkeltél elég ronda, főleg az a cigányasszonyos, egyszerűen csak nincs ízlésed, aviciit is ez a szám óta ismered le merem fogadni, tipikus buta csorda ember
2013. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 anonim ***** válasza:
55%
Mi vagyunk pedofilok amikor te linkelsz ilyen jóllakott 14 éves cigány lányokat? Ez a csaj meg legszigorúbb esetben se néz ki 20-nál kevesebbnek
2013. szept. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/126 anonim ***** válasza:
43%

Ismertem előtte is, és nem maga a szám fogott meg, hanem ami hozzá kötődik, de nem tartozik senkire:-D

A kérdés nem rólam, hanem arról a "csajról" szól, sz*r ízlés meg nincs, csak egyénenként eltérő.

Én írtam egy 3 szavas választ a kérdésre, jelezve, hogy az én válaszom "nem" (az apró betűs rész kimaradt, hogy csak igennel lehet válaszolni), erre nekem ugrottatok... Miért nehéz elfogadni, ha valakinek nem tetszik az, ami nektek? Fáj?

Ettől nem vagyok sz*rabb ember, ha ezen múlik, akkor igen csekély intelligenciával rendelkeztek:-D


(Cigányhoz meg gumikesztyűben, fogóval sem nyúlnék, ennyit erről...)

2013. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/126 anonim ***** válasza:
75%
"13 évesnél nagyobb" Na mert ez a fogalmazás érett felnőttre vall ;-)
2013. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/126 A kérdező kommentje:
Ennyire futotta a nagy helyesírási hiba keresésben? NACCERŰ
2013. szept. 13. 00:24
 66/126 A kérdező kommentje:
Volt már aki itt normálisan kifejtette a negatív véleményét és nem lett leszólva. Te nem közéjük tartozol. Érthető, hogy nincs nagy melle,(de SZERINTEM nem vészes, sőt...) de ettől "leundorítózni" meg "12 évesezni" elég kreténség (főleg, hogy ő nem is tehet róla), máskülönben meg még mindig jobb mint a földet súroló tehéntőgyek vagy a 500 köbcentis műanyag a melle helyén.
2013. szept. 13. 00:25
 67/126 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit utánanéztem a csajnak tumblr-en, hát nézzétek már meg milyen undorító XD Vicc vagy ember, ja és ha ő 12 éves akkor felvállalom a pedofilságomat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/126 anonim ***** válasza:
75%

A helyesírásommal semmi gond.

Viszont éjjel fél 1kor 2 egyforma birka.... Kérdező, gáz, hogy 2 névvel futtatod magad.

Nem a csajra mondam, hogy undorító, hanem a szájára. Miután ezért le lettem b*zizva meg irigyezve, jó hogy kiállok magamért, meg amellett, hogy az ízlések különbözőek, de nem aszerint, hogy az jó, vagy rossz...

Ennyire ECCERŰ... (már csak azért is, hogy örülj ;-))

2013. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 anonim ***** válasza:
80%
Igen amúgy senkinek se tetszik a csaj egyedül a kérdezőnek és csak ő irkál ide, egyedül neked van fasza ízlésed és 00:30 után nincs is senki se gyk-n kérdezőn kívül. Kezeltesd magad.
2013. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/126 anonim ***** válasza:
79%
De.... csak nem azonos stílusban, foggal-körömmel ragaszkodva az igazáért, ami valójában csak vélemény....:)
2013. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!