Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Fiúk, nektek bejönnek a vékony lányok? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Mindenhol az olvasom, hogy egy nő legyen nőies, meg, hogy a vékony csúnya, akkor már inkább legyen egy kicsit husisabb.

A vékony lányok tényleg csúnyák? :(


Mondjuk akinek ilyen alakja van:

[link]

[link]



2013. júl. 27. 16:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Az is annyira rosszul esik, mikor a ducikat vígasztalják, hogy olyan csinosak, nőiesek, stb. minket meg undorító csontkollekciónak neveznek, meg hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal. :(
2013. júl. 27. 16:42
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Ez most poén kategória ugye?:)

Én csakis kizárólag vékony lányokat tudok elképzelni

szeretkezni. Ez van Semmi bajoma ducibbakakl , de nekem ilyen az agyam.

2013. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom a kérdező is ilyen vékony csaj ugy?!:)

Am semmi gond nincs ezzel szerintem :)

2013. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen alakot szeretnék! csomó ruha nem áll jól mert husis vagyok elvileg valaki szerint meg pont jo.. de valakinek meg vékony kell csak így inkább lennék olyan vèkony :S
2013. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
én is vékony vagyok én is úgy érzem ,hogy szemétség már amiket rólunk mondanak, meg azért ilyenek mert féltékenyek az összes barátnőm mindig mondja,hogy jaj de szép vagyok meg bárcsak ő is így nézne ki még meg is mondja,hogy féltékeny rám. az a gond,hogy elhanyagolják magukat a mostani lányok az átlag régen az volt amit linkeltél most meg a háj a divat ez van én akkor is büszke vagyok rá,hogy nem vagyok hájas és felvehetek bármit és a pasik is engem néznek meg érdekes nem azokat akiken "van mit fogni" ez a másik amitől rosszul vagyok nekem is van mellem és fenekem meg lehet fogni nem csont és bőr vagyok csak ezt nem ismerik el.DE van aki szereti a hájat fogdosni egészségére verje bele a farkát a hájredőkbe.
2013. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ennek azért örülök... :)

egy kis vígaszt nyújt, utolsónak pedig üzenem, hogy én szívessen cserélnék vele. :))

2013. júl. 27. 17:06
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Én nem értem, hogy miért nem képesek az emberek megkülönböztetni a soványat a vékonytól. Na mindegy. Nekem ez az alak pont nem jön be, mert nincs rajta semmi izom. Inkább egy kis kamaszlányra hasonlít, én meg nem vagyok pedofil. Egy ilyen alak nekem az igazi: [link]

De amire azt mondom, hogy tényleg csak a kutyáknak való, az pedig megközelítőleg az anorexiás kategória. Minden ami egészséges, az szép és kész. Mármint test.

2013. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

Oly mindegy hogy 15-25 éves korig milyen vagy szülsz egy gyereket és az egéssznek vége !

Üdv. 4 gyerkes anyuka

2013. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem tetszenek a vékonyak, bocsi :/
2013. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

amikor az előbb írtam, azt a 4-nek írtam, nem az 5-iknek. :) (csak a félreértés elkerülése végett.


5., lehet, hogy igazad van, végülis nagyon nem csinos, ha valaki duci..

persze ha valakin csak a "jó" helyeken van fölösleg, mondjuk fenék, meg mell, az jó, de mikor valakinek nagy a hasa meg a karja az már nem szép.


Aki pedig a képet linkelte, nos valóban jó a csajnak az alakja, de igazából elég mű, és ilyen nem nagyon fogsz találni... Még fenékre lehet edzeni, de mellre nem igazán, ennek a csajnak is felfújt mellei vannak.

2013. júl. 27. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!