Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejön nektek ez a lány?

Bejön nektek ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 20. 18:05
 71/126 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak a kérdezőnek!:)) és most jöhetnek a lepontozások!

fájdalmas esküszöm,fáj-dal-mas!

2013. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/126 anonim ***** válasza:
88%
Akkor foglaljuk már össze, hogy szerinted ki a kérdező, mert itt vagy 5 en vitatkoztak ellened :) Amúgy írsz egy moderátornak, és azonnal kibannolná dupla reg miatt, ha azonos az ip, meg szerintem amúgy is észrevették volna már de amúgy mind1.:D
2013. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/126 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg fáj-dal-mas!:DDD Egyébként nyugodtan írhatsz a modiknak... lehet, hogy inkább te buknál le ezzel-azzal, ügye-ügye mindenki magából indul ki
2013. szept. 14. 20:21
 74/126 anonim ***** válasza:
64%
Pamkutya - Gangam style refren...Hogy is kezdődik?..... xD
2013. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/126 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek megvan a maga ízlése, egyik sem rossz, vagy jó. Fogadjuk már el a véleményeket ha felteszünk egy kérdést!! Akkor is ha az nem egyezik a mi véleményünkkel....Most jön a szokásos "a szépség szubjektív" duma, ami igaz. Ekkora hisztit csapni ezen a szerencsétlen csajon! Szerintem ha ő olvasná a vitátokat (most tekintsünk el attól, hogy egy szót sem értene belőle...)röhögne, mint, ahogyan én is tettem! Mit számít, hogy hogyan néz ki a csaj? Soha életedben nem fogsz találkozni vele!


Egyébként nem néz ki rosszul, modelles. Bár én lány vagyok, azt tudom mondani, hogy kimondottan szép, de szerintem a férfiak többségének nem ez a fajta szépség jön be...... A divatszakmában a csontsoványság a jó, az életben nem igazán. Mindenki csak a ducikkal meg a vékonyakkal foglalkozik, a normális testalkatú emberek már senkit sem érdekelnek! Ilyen az élet, az átlagnak soha sem lesz jó.

És hagyjátok már abba ezt a nevetséges "egymás leszólása" dolgot. Nem akarok rád támadni kérdező, de a vitatársad sokkal intelligensebben fogalmazta meg a véleményét mint te, én maximum téged gondolnálak olyan 13 év körülinek... Hagyjuk már ezeket b*zizásokat meg hasonlót! Olyan szánalmasak a mai emberek!

2013. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/126 A kérdező kommentje:
Jó, hogy írtam neki 50 ből kb. 4 kommentet, na mind1. Téged se az eszedért szeretnek de ez a hozzászólásod többi részéből kiderült. Mindenki csak a ducikkal foglalkozik? Hát lehet, hogy te ezt álmodod esténként vagy ezt szeretnéd, de nem így van.:(
2013. szept. 22. 00:48
 77/126 anonim ***** válasza:
63%

Jaj istenem még egy irigy lány.....

Vicces, hogy te szólod le más fogalmazását amikor olyan csapzottan írsz mint egy feldühödött 14-16 éves tini.(eltaláltam, igaz?:)...) Valószínű csak azért tartod jobbnak a fogalmazását mert vele értesz egyet.

Férfiak többségének milyen fajta szépség jön be azt majd mi eldöntjük, olvasgass vissza és rájössz, hogy bejön ez a fajta nekünk. Ti lányok már bizonyítottátok a nagyszerű ízléseteket amikor Palvint véditek minden róla szóló kérdés alatt. Szóval inkább hagyd meg a férfiaknak ezt. Köszi. Csontsoványság? Nem kéne irigykedni mert te nem tudod leadni azt a plusz 10 kilót. Dagikkal foglalkoznak? Ismételten csak röhögni tudok rajtad. Olyan szánalmasak a mai emberek!------->ezzel egyet értek.

# 10. válaszoló voltam, nem a kérdező...

2013. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/126 anonim ***** válasza:
63%
Hogy röhögne ha látná ezt? Nem hiszem, szerintem már megtanulták a megkeseredett irigy emberek hozászolásait youtubeon, facebookon vagy akárhol lesz@rni. Nem találkozunk vele soha? ez megint akkora erőltetett fas*ság. Hogy jön ez ide? Fősulimból tudnák linkelni jó pár hasonló kategóriájú csajt, mind le lenne szólva. Fel volt ide már rakva Miranda Kerr, Megan Fox stb. kivétel nélkül voltak ilyenek mint ti akik folyamatosan fikázták. Egyszerűen az ember irigysége határtalan, ennyi a történet... Meg van pár ízléstelenebb is mint láthattuk.
2013. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/126 anonim ***** válasza:
63%
Nem szóltam hozzá idáig(első oldalon lévő 2 hsz-emen kívül), de ezt a 2-3 páwamadár vergődését már irritáló volt nézni.
2013. szept. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/126 anonim ***** válasza:
14%

Ez eléggé nevetséges, hogy két gyk-ról írsz és véded magadat kérdező! Utolsó 3 válaszoló, miért nem sűrítetted bele a sok mondanivalódat egy kommentbe? Szükség volt háromra? Azzal meg, hogy azt bizonygatod, hogy nem a kérdező vagy, azt bizonyítod, hogy ő vagy.........


Egyébként meg ha ki tudsz másolni az előző kommentemből egyetlen olyan mondatot, amiben szidom a csajt, akkor küldök neked egy szívecskét priviben! Tanuljatok már meg olvasni! Elvakít benneteket a saját véleményetek!

2013. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!