Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Van itt olyan, aki...

Lányok! Van itt olyan, aki szintén ezzel a problémával küzd?

Figyelt kérdés

Az én problémám az,hogy a legjobb barátnőim,a nőrokonaim és minden hozzám közel álló lány/nő ismerősöm nagyon csinos,én meg egy kicsit sem vagyok az. Számomra ez nagyon kellemetlen. Napi szinten küzdök ezzel. Ti hogy kezelitek ezt?

Köszi szépen a segítségeteket!



2013. aug. 21. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Megmutatod mennyire nem vagy csinos? Akár priviben.
2013. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem
2013. aug. 21. 01:17
 3/13 anonim ***** válasza:
ez sokszor csak arról szól, hogy nem jól látod magad.
2013. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De most nem arról szól
2013. aug. 21. 01:47
 5/13 anonim válasza:
81%
ha ilyen flegmán válaszolsz a kommentekre.ne várj bátorító szavakat,segítséget.
2013. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok emberrel megesik hogy emiatt rosszul érzi magát. Én inkább az alakom miatt, az a legidegesítőbb, hogy alapvetően nem vagyok csúnya, de olyan vékony vagyok hogy még az arcom is ilyen 'beesett'. És amikor az autókban nézem magam (ami kövérít) akkor egész jól nézek ki, az arcom is sokkal pufibb. De egyszerűen nem tudok hízni.

Sajnos ebbe bele kell törődni.. 1//

2013. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az előző vagyok,lehagytam: 16/L
2013. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor kicsi voltam (mondjuk úgy 14-16 éves koromig) mindig úgy láttam, hogy csúnya vagyok, és mindenki szebb nálam a környezetemben. Aztán fogytam valamennyit, és utána szépnek láttam magamat (bár akkor sem voltam igazán vékony, egészséges, épp nem túlsúlyos voltam, ami a szépségideál szerint már túl kövérnek túnt volna). Most, utólag visszanézve a fényképeket, semmi baj nem volt velem, teljesen normálisan néztem ki. Pedig én is meg voltam róla győződve, hogy csúnya vagyok.


A másik meg: csúnya nő nincs, csak lusta.

2013. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
te mi miatt nem avgy csinos? van rajtad feleslege? vagy nem öltözködsz csinosan?
2013. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még ha valóban így is van, hogí te csúnya vagy, mindenki más szép (amit kétlek, de mindegy), a lényeg az, hogy nem kell mindenkinek szépnek lenni. Gondolom fiatal vagy még, bármi lehet belőled, tudós, feltaláló, ninja teknős, anyuka, művész, énekes, önkéntes, miért pont a szépet választanál? A szépségnek a világon semmi értelme nincsen. Nem leszel tőle jobb vagy sikeresebb vagy okosabb. Rád húznak egy halom sztereotípiát, aminek a fele nem is igaz, munkakeresésnél gyakran hátrányos (hacsak nem kifejezetten kérik az előnyös kinézetet).

Miért lennél szép, mikor bármi lehetsz? A szépség relatív, semmit nem számít. Nem kell mindenkinek szépnek lennie, anélkül is lehet az ember sikeres és élhet teljes életet. A szépség baromira túl van értékelve.

2013. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!