Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik otthon (nem kozmetikussal...

Akik otthon (nem kozmetikussal) szedik a szemoldokuket hogyan csinaljatok? (nem kerek hulye valaszokat)

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
bele ne szedj magadnak!tesom meg baratnom is maganak szedte es nagyon elcsesztek.!:/ inkabb menj el kozmihoz vagy szedesd ki tesoddal/anyuddal.:)
2013. aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 éve magamnak szedem, először tényleg nem volt szép de most már sokan dícsérik, hogy nagyon szép a formája. 14/L
2013. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiszedem a kilógó szálakat, és a két szemöldököm között középen.


Ha nem vagy biztos a formában, akkor eltérő színű ceruzával húzd ki, amit hagyni akarsz. AKár piros, kék is lehet.

2013. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kozmetikus eddig nem nyúlt a szemöldöködhöz, sztem ne kezdd el magadnak szedni. Egyszer mindenképpen menj kozmetikushoz, lehetőleg ne tanonchoz. Akkor megtudod, kb. milyen ívet hagyj meg. Én így csináltaam, mármint egy ideig kozmetikushoz jártam, utána meg már nagyjából tudtam, belőttem, hogy honnan kell kiszedni az utána növő szőrszálakat. Én csipesszel szoktam. A gyanta biztos, hogy gyorsabb, egyszerre nagyobb felületről tudja kiszedni a szőrt, de a csipeszelés biztonságosabb - legalábbis nekem. Ja, és ha vastag a szemöldököd, ne szedd sokkal vékonyabbra, még akkor sem, ha trendi, mert a szőr ott sokszor gyengébben nő vissza, később hajlamos a hullásra, gyérülésre is, és lehet, hogy 1000x megbánod a végén. Csipeszről még annyit, hogy ki kell tesztelni, neked milyen típusúval könnyebb, lapos vagy ferde végűvel.
2013. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hál istennek nincs nagy terebélyes szemöldököm de nincs is kevés pont jó de azért szedni kell egy picit. nekem simán megvan a formája csak egy-két szálacska van ami elvándorol a tömegből szóval :)
2013. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!