Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti honnan szereztétek be az...

Ti honnan szereztétek be az otthoni gél lakkozáshoz szükséges dolgokat? Miket vettetek, milyen márkát, mennyiért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 10:51
 1/6 anonim válasza:
63%

Moonbasanails.hu

Én innen szereztem be mindent, amire csak szükségem volt. :)Én magamnak csinálom, és a családban, meg barátnőknek, rokonoknak.Nem tanultam semmit ezelőtt erről. :)


Ha most kezdted, vagy szeretnéd elkezdeni, én ajánlom a szetteket, amiben jóformán minden benne van a gél lakkozáshoz. Amikor meg már belejössz, megtudod hogy még mikre van szükséged.

Elsőnek is a fertőtlenítő folyadékok, gél lakkok, fényzselé, bonder lakk zselé,reszelők, UV lámpa!! :D

Szerintem a márka az mindenkinél más. Valaki ezt szereti valaki meg azt. Én nem engedhetem meg magamnak hogy minden cuccom Crystal Nails-os legyen, így hát ami a Moonbasa oldalán található termékeket választottam. Azt jó ha tudod, hogy jobb ha nem kevered a termékeket.

Hiszen valamelyik keményebb, vagy lágyabb... és ezek problémát okozhatnak majd ha lakkozol. Elkenődnek, nem száradnak meg, csúnya lesz stb.

Jah, és ha teheted, elsőnek is a lámpára költs. Én így utólag ( én ezzel a szettel kezdtem, ebben 18w-os a lámpa: [link] bánom, hogy ez lett, mivel iszonyatos 5 perceket várni amíg szárad a lakk....

és még nagyon sok idő is amíg készen lesz. :S

a nagyobb lámpával perc és kész is, 20 perc alatt készen van egy vendég.

Az egész lányege hogy nem szabad kapkodni, szépen és tisztán kell dolgozni. :))


17/L

2013. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2013. aug. 30. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
tudom, hogy nem ezt kérdezted, de: óvva intelek attól, hogy ne gél lakkozz otthon! megfelelő tanfolyam és egészségügyi tanulás nélkül nem megy. lehet, hogy olcsóbbnak tűnik, de tényleg inkább megéri elmenni profihoz, mint begombásítani a saját (és ahogy látom más) körmét.
2013. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és valóban..nem ez volt a kérdésem :):):):)
2013. szept. 5. 08:45
 5/6 Szandy007 ***** válasza:
Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy gél lakkozáshoz nincs szükséged fényzselére... ez egy szakma, nem véletlenül.
2013. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan készítsd csak otthon! Én is magamnak készítem otthon és nagyon szép és tartós. OULAC-ot használok, nekem ez a kedvencem, mert 3 hétig is szép és könnyen leoldható. Sokmindent használtam már, mire rátaláltam. Ha otthon használod a gél lakkot, ne válassz olyat, ami nem leoldható. Ismerek néhány ilyet. Ha érdekel a tapasztalatom, írj nyugodtan privát is.
2014. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!