Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok mit gondoltak az ilyen...

Srácok mit gondoltak az ilyen alakról? (kép lent)

Figyelt kérdés

mielött jönne a hülye kérdés, nem vagyok terhes, csak kicsit husis a hasam :)


[link]



2013. aug. 28. 13:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
nekem tetszik
2013. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy az én esetem...
2013. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Épp elég egonövelést kaptál eddig,szóval teljesen felesleges kiemelni a kérdést.


A karod átlagod,a hasad is és a lábaid is. 38-as méret vagy és büszke a lógó tőgyeidre-hurrá.


A lábad nem vékony,ez látszik a 2. képen. Na meg ha egyik képen sem pózolnál meg az elsőn ráadásul nem viselnél magassarkút,teljesen látszana.

2013. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Ha fogynál a hasadból nem lenne rossz
2013. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#23

ha hiszed ha nem a lábaim ilyen vékonyak.. :))

és nem lógnak a melleim.. de igazad van valaki akkor szép ha deszka,, egy bot.. amit méég megd*ni sem lehet , mert a hasán kijön a nemi szerved.. drága..

de köszönöm a biztató kritikát.. te biztos tökéletes vagy... jó alakkal, tökéletes kinézettel.. :)) az fikáz ennyire aki ronda.. :DD

2013. aug. 31. 22:05
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
mégis mi a f. szt vártál amúgy? te kértél itt véleményt, ők meg elmondták.
2013. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!