Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell használni a Moyra...

Hogy kell használni a Moyra Algás Kálcium zseléjét? Többbi lent.

Figyelt kérdés
Szóval: 1 alkalommal hány réteg? Milyen időközönként szabad használni? Stb. Esetleges tudnivalók?

#körömerősítő #Moyra #körömerősítők
2013. aug. 30. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:
+ hány percet kell várni, mire rá lehet kenni a lakkot?
2013. aug. 30. 11:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy és kevés rétegben. 2 hetente használhatod. Én soha nem kentem rá lakkot, nem tudom hogy lehet e. Fordítva csináltam már, lakk és utána ez a zselé.
2013. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egy réteg. Egyszer kentem többet, gondoltam biztos jobb úgy... hát annyit értem el vele, hogy a körmöm felső rétegével együtt jött le darabokban.

És olyankor használd, amikor nem akarsz lakkozni, mert nálam másnapra jött le róla minden, alapnak nem jó, mosd le előtte, de legalábbis várj egy napot, hogy beszívódjon tényleg. Szerintem amúgy nagyon nem jó, csak azért használom, mert ha már megvettem, ne menjen pocsékba. :D

Ha jó és olcsó alapot akarsz, nekem a sissi kalciumos építője jött be, azóta nem válik szét a körmöm, egyenletes felületet ad, és tartósak rajta a lakkok.

2013. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!